Jednou z atrakcí bude i parní vláček za symbolické jízdné, který zájemce doveze přímo do místa dění. „Letos poprvé pojede například i přes Libici,“ řekl ředitel pivovaru Pavel Benák. Právě v Libici by měl být kolem tři čtvtě na jedenáct dopoledne. Nemine ani Poděbrady a Sadskou.

Hlavní události se však budou odehrávat přímo na pivovarském nádvoří. Stánky s občerstvením jsou už samozřejmostí. „Chtěli bychom, aby přišli i celé rodiny. Připraveny budou soutěže, například děti budou moci namalovat tatínka s nápojem,“ naznačil šéf pivovaru.

Otevřeno bude už od deváté ranní. Na pódiu se vystřídají i hvězdy šoubyznysu. Hudba bude všech druhů. Country bude zastupovat Podlabáckej Pacifik, o pohodu by se měla postarat Lucie Vondráčková. Pro vyznavače rocku jsou pozváni Děda Mládek Illegal Band a celý večer by měl završit vystoupením Aleš Brichta.

Předpokládaný konec je před osmou večerní. „Je to poděkování všem našim konzumentům za celý rok. Snažíme se, aby z celé akce vyzařovala především pohoda,“ uzavřel Benák.