Další kapelou v pořadí byla také již letitá hudební parta Krleš se zpěvačkou Sašou Potměšilovou, kterou si pamatují návštěvníci kolínských plesů coby vokalistku tanečního orchestru Bumerang. Hlavní hvězdou festivalu, která měla i nejdelší vymezený čas na produkci, byla kapela Niakara s basovým kytaristou a autorem repertoáru Zdeňkem Kubem, dlouholetým členem metalového Arakainu a se slovenským zpěvákem Mayo Petrainem. Právě Kubovy skladby pro Arakain tvořily páteř koncertu.

Zaujala i brněnská skupina Divá Bára stavící na odkazu australských AC/DC, teplická parta Hlahol, v jejíž historii se mihli i současní členové kapely Kabát včetně Pepy Vojtka, svůj rokenrol doprovodila pyrotechnickými efekty.

Zcela jiný styl předvedla skupina DWTK hlavního organizátora Aleše Petráčka, když areál roztančila devadesátkovým hip hopem. „Už mi spoluhráči nadávali, že tolik let organizuji festival a oni si na něm ještě nezahráli,“ smál se Petráček.

Deathblack metalová Purnama z Turnova své vystoupení ozvláštnila loučemi, svícemi a divadelními rekvizitami. Po půlnoci ještě pořád přítomné fanoušky rozpohybovali muzikanti z kapely Donor, kteří dorazili ze Vsetína. Organizátoři se festival snaží dělat coby benefiční.

„Akcí v roce je víc a peníze dáváme dohromady celý rok, pomáhají i sponzoři,“ upozornil Petráček. Jeho asistentky přišly na pódium s obálkami nadepsanými jmény tří chlapců, kteří potřebují pomoc. V každé bylo patnáct tisíc korun. Za pomoci přítomných motorkářů se pak vydražily suvenýry, které Alešovi věnovali hrající muzikanti. Byly mezi nimi ale i džíny nebo sada CD z Alešovy sbírky. Celkem se za ně vybralo dalších šest tisíc čtyři sta korun do každé obálky, a ještě tisíc osm set navrch do nadepsané František. Hlavní organizátor a zároveň moderátor festivalu už na závěr večera oznámil potvrzené kapely na příští ročník.