Program v jednu hodinu po poledni otevřela nejrychleji hrající kapela toho dne, thrashoví Braindead z Jičína. Ty a následující Lety Mimo s violoncellistkou v sestavě ještě fanoušci sledovali sedíce ve stínu, punkové Totální nasazení už je ale donutilo vstát, dojít k bariérám a začít tančit a zpívat. Navíc je pořadatel Pavel „Mafuna“ Martinek ochlazoval vodou tryskající z hadice.

Punku jsou léta věrní i S.P.S., slovenští Horkýže slíže přidali i tradiční komediálně divadelní prvky a zpěvák Petar „Kuko“ Hrivňák celý set odzpíval v mikině a s nasazenou kapucou na hlavě, nakonec komplet propocenou.

Stále více zaplněný areál rozezpívala Vypsaná fiXa průřezem starých i novějších písniček, fanoušci si na popud kytaristy a zpěváka Márdiho sedali na zem, běhali dokolečka či si pánové posazovali dívky na krk.

Tradiční vrchol dne obstaraly Tři sestry hrající už za tmy, takže mohly využít mnoha světelných efektů, odpalování ohňů a všechny jejich legrácky s házením balónků, kalhotek, a nakonec i triček většiny protagonistů do publika, a samozřejmě se všemi nesmrtelnými hity kapely, které si zpívali úplně všichni.

Důstojnou tečku pak udělali o půlnoci Dymytry v tradičních maskách a metalovém oblečení.

Ve stanu pak při přestavbě aparatur Tří sester a Dymytry bavili písničkáři Láska a kníže pornofolku Záviš, ten prostor zaplnil do posledního místa a jeho skladby se sprostými texty fanoušky hodně bavily a většinu jich znali a zpívali si společně se Závišem.

Výzvy odborníků, aby lidé ve vedru nevycházeli, v tomto případě neuposlechlo několik tisíc lidí, kteří nakonec připravený areál slušně zaplnili, naopak vážně vzali doporučení k dodržování pitného režimu, poprvé se několik druhů piv i další občerstvení platilo bezhotovostně pomocí financí nabitého náramku.

Už na místě bylo možné zakoupit za bezkonkurenční cenu vstupenky na příští ročník.