Ve zvláštním příběhu tří mladých žen dochází na začátku děje k únosu nevěsty ze svatby. Svědkyně jejího manžela ji přivede do hokejového baru, aktuálně umístěném někde mezi Nymburkem a Poděbrady. Tady společně, ještě s barmankou, pravdivě a dost nemilosrdně (také díky alkoholu) rozebírají své životy, problémové vztahy a především své vazby na muže.

Jedná se o tři příběhy, tři různé životní postoje plné kontrastů, vlastně tři pohledy na svět. Nechybí konflikt a dramatické vyústění. Komedii oživují svérázně až sarkasticky podané hlášky a běžně užívané, ale někdy významově posunuté moudrosti.

Vše se navíc odehrává při právě probíhajícím zápasu mistrovství světa v ledním hokeji. Komedie je příležitostí pro tři herečky, role nevěsty se ujala Karolína Lišková, svědkyni hraje Jolana Daňková a barmanku Vladanu Adéla Fialová. Trojice nabídla skvěle vyrovnané herecké výkony.

Za úspěchem stojí režijní práce režisérky Kateřiny Vaněčkové. "V našem souboru nebylo v poslední době mnoho ženských hereckých příležitostí, neobjevily se šance na zajímavé role. Takže jsme to chtěly zkusit, děvčata dostala prostor a tentokrát bez rušivých mužských elementů, navíc zkoušet se třemi nejlepším kamarádkami je prostě sen," vysvětlila režisérka.