I když v poměrně malém prostoru, muzikanti se šikovně naskládali na pódium, lidi se namačkali do sálku. A vešlo se jich tam přes stovku.

Provozovatel a dramaturg klubu Alfons Llupi okomentoval koncert těmito slovy: „Byl to snad nejkrásnější koncert za celou éru, kdy tu jsem. Byl vyprodaný, hudebníci měli dobrou náladu, všechno do sebe zapadalo."

Llupi jako známý frontman skupiny HitFakers si dokonce zazpíval s Blue Effectem píseň The Beatles A Hard Day´s Night. „Byl to příjemný pocit sdílet pódium s Vojtou (baskytarista – pozn. aut.). Známe se dlouho a připadalo mi, jako bychom seděli na baru," smál se Llupi.

Kapela šlapala jako hodinky, charismatický kytarový virtuoz Radim Hladím se usmíval pod vousy, zpěvák 
a kytarista Honza Křížek opět překypoval energií, kterou by mohl zásobit některé nápoje, 
u kterých je slovo energy jen falešnou nálepka na plechovku.

Spokojení fanoušci zpívali jako jeden muž notoricky známe skladby jako Ej, padá, padá rosenka či Slunečný hrob. Ovšem zpívají si už i hitovou věc ještě z Křížkovy kapely Wolk Choc Ice Rejdit. V té se potkali Křížek a současný bubeník Blue Effectu Václav Zima.

Možná trochu zaráží, že Blue Effect už několik let nenapsal novou píseň a stále těží ze své slávy. Kvalita a v našich poměrech už i rocková a notoricky známá klasika se prostě stále dobře prodává a jen tak nezají.