Jsou vás desítky, možná stovky. Rozdáváte radost tisícům. Proto přicházíme s myšlenkou, jak vám poděkovat. Jak o vás dát ještě více vědět. Jak o vás více psát.

O čem je řeč? O muzikantech

O všech těch, kteří nám, zejména v pátečních a sobotních večerech, rozdávají radost. Hrají a zpívají na plesech, tanečních zábavách, koncertech.
Žijí mezi námi a my o nich víme mnohdy jen to, že hudba je jejich velkým koníčkem. Většinou celoživotním.

A tak Nymburský deník přichází s anketou, kde budeme společně se čtenáři Nymburského deníku a na webových stránkách www.nymbursky.denik.cz hledat nejoblíbenější interprety na Nymbursku. Je nám jasné, že nejlepšího zvolit nelze. Kdo totiž, a hlavně jak, rozhodne o tom, že někdo je v této branži nejlepší?

Ten, co má nejvyšší či snad nejhlubší hlas? Kdo dokáže hrát předlouhé party bez not? Kdo přiláká nejvíce lidí do sálu? Kdo má nejvíce přídavků?

Je to na vás, milí čtenáři

Nehledáme toho nejlepšího. Hledáme nejoblíbenějšího. A o něm, či lépe řečeno o nich, rozhodnete právě vy v hlasování. Proto vás prosíme, abyste na adresu naší redakce jakýmkoliv způsobem zaslali své nominační tipy na hudebníky, které bychom měli zařadit a které bychom neměli opomenout. Anketa není žánrově omezena, proto hledáme hudebníky ze všech hudebních žánrů.

Své tipy zasílejte prostřednictvím e-mailové pošty na adresu lukas.trejbal@denik.cz, SMS na číslo 724 130 483, případně osobně do redakce Nymburského deníku (Nymburk, Bedřicha Smetany 55).

Své favority nominujte do kategorií Skupina roku, Zpěvák roku, Zpěvačka roku. V kategorii Skupina roku je podmínkou zařazení na anketní kupon, aby minimálně dva členové skupiny měli bydliště na Nymbursku.

Vaše tipy očekáváme do 10. února. Následně už v pátek 12. února otiskneme první kupon v Nymburském deníku a zároveň bude zpřístupněno hlasování na internetové stránce: www.nymbursky.denik.cz.

Pravidla hlasování zveřejníme při otisknutí prvního kuponu a na webových stránkách Nymburského deníku.