Lázeňská kolonáda tak nabízí příjemnou procházku, tento víkend dokonce v kulisách ladovské zimy. I v neděli kolem poledne na místě procházely, kupovaly, nebo jen tak popíjely svařák stovky lidí. Spokojení byli i prodejci.

„Teď to s prodejem celkem ujde, ale chystáme se samozřejmě na večer, kdy to asi bude jiný šrumec,“ konstatovala prodejkyně ze stánku místní Včelí farmy. Narážela tak na večerní rozsvěcení hlavního vánočního stromu na Jiřího náměstí a následný koncert Jaroslava Uhlíře, který byl připraven na pódium na kolonádě naproti stánkům.

Zdroj: Deník/ Miroslav S. Jilemnický

Trhy jsou otevřené každý adventní víkend, vždy v sobotu a neděli od 10 do 18 hodin. Zájemci kromě dobrého jídla a pití mohou pořídit řemeslné výrobky včetně například malovaných hrnečků, kabelek, vánočních ozdob, lampiček nebo třeba speciálních nástěnných hodin s oblíbenou kapelou. Každý víkend se na pódiu uskuteční také kulturní vystoupení, která zakončí dva dny před Štědrým večerem Vánoční koncert Daniela Hůlky.

Vánoční poutákVánoční poutákZdroj: Redakce

Z Hasičského pekla v Městsci Králové.
Peklo otevřelo své brány. Lucifer ukazoval na hříšníky, Mikuláš házel sladkosti

Vaše příspěvky můžete posílat na email vanoce@denik.cz, příspěvek doplňte prosím o vaše celé jméno a uveďte minimálně okres, odkud jste. Děkujeme!