Předchozí
1 z 27
Další

Volební obvod č. 1: Karlovy Vary

Senátorka: MUDr. Věra Procházková (ANO)

Věra Procházková (ANO 2011)Věra Procházková (ANO 2011)Zdroj: se svolením Věry Procházkové

Volební obvod č. 4: Most

Senátor: Mgr. Jan Paparega (ProMOST)

Jan Paparega, ProMOSTJan Paparega (ProMOST)Zdroj: se svolením Jana Paparegy

Volební obvod č. 7: Plzeň-město

Senátorka: JUDr. Daniela Kovářová (Nezávislí)

Daniela KovářováDaniela Kovářová (BEZPP za Nezávislé)Zdroj: se svolením Daniely Kovářové

Volební obvod č. 10: Český Krumlov

Senátor: Ing. Tomáš Jirsa MBA (ODS)

Tomáš Jirsa (ODS).Tomáš Jirsa (ODS)Zdroj: se svolením Tomáše Jirsy

Volební obvod č. 13: Tábor

Senátor: MUDr. Marek Slabý (Tábor 2020 a SPOLU)

Marek Slabý (bez  PP, T2020)Marek Slabý (BEZPP za Tábor 2020)Zdroj: se svolením Marka Slabého

Volební obvod č. 16: Beroun

Senátor: Jiří Oberfalzer (SPOLU) 

Jiří Oberfalzer.Jiří Oberfalzer (ODS)Zdroj: se svolením Jiřího Oberfalzera

Volební obvod č. 19: Praha 11

Senátorka: JUDr. Hana Kordová Marvanová (SPOLU) 

Hana Kordová Marvanová, TOP 09Hana Kordová Marvanová (TOP 09)Zdroj: se svolením Hany Kordové Marvanové

Volební obvod č. 22: Praha 10

Senátor: prof. MUDr. Jan Pirk DrSc. (SPOLU)

Jan Pirk.Jan Pirk (TOP 09)Zdroj: Deník/Jan Prokeš

Volební obvod č. 25 - Praha 6

Senátor: Mgr. Jiří Růžička (SPOLU)

Pražský kandidát se díky 18 301 hlasům (50,28 %) ve svém obvodu stal senátorem již po prvním kole senátních voleb.

Jiří RůžičkaJiří Růžička (TOP 09)Zdroj: se svolením Senátu PČR

Volební obvod č. 28: Mělník

Senátorka: Ing. Jarmila Smotlachová (ODS)

Jarmila Smotlachová, ODSJarmila Smotlachová (ODS)Zdroj: se svolením Jarmily Smotlachové

Volební obvod č. 31: Ústí nad Labem

Senátor: Mgr. Martin Krsek (SEN 21)

Regionální historik z Muzea města Ústí nad Labem, autorem řady odborných článků i knih, Martin Krsek.Martin Krsek (PRO! Ústí)Zdroj: Deník/Karel Pech

Volební obvod č. 34: Liberec

Senátor: Ing. Michael Canov (Starostové pro Liberecký kraj)

Kandidát Starostů pro Liberecký kraj, Michael Canov, se raduje z vítězství v 1. kole.Michael Canov (Starostové pro Liberecký kraj)Zdroj: se souhlasem Michaela Canova

Volební obvod č. 37: Jičín

Senátor: Ing. Tomáš Czernin (SPOLU) 

Tomáš Czernin, kandidát na senátoraTomáš Czernin (TOP 09)Zdroj: se svolením Tomáše Czernina

Volební obvod č. 40: Kutná Hora

Senátor: MUDr. Bohuslav Procházka (KDU-ČSL)

Bohuslav Procházka.Bohuslav Procházka (KDU-ČSL)Zdroj: se svolením Bohuslava Procházky

Volební obvod č. 43: Pardubice

Senátorka: Mgr. Miluše Horská (KDU-ČSL a Nestraníci)

Místopředsedkyně senátu Miluše Horská.Miluše Horská (BEZPP za KDU-ČSL)Zdroj: se svolením Miluše Horské

Volební obvod č. 46 - Ústí nad Orlicí

Senátor: Petr Fiala (Společně pro kraj a KDU-ČSL)

V Ústí nad Orlicí usilovali o funkci senátora pouze dva kandidáti. Vítěz tak vzešel už z prvního kola voleb, v němž Petr Fiala získal 24 433 hlasů (65,66 %).

Petr_FialaPetr Fiala (Společně pro kraj)Zdroj: se svolením Petra Fialy

Volební obvod č. 49: Blansko

Senátorka: Ing. Jaromíra Vítková (SPOLU)

Jaromíra VítkováJaromíra Vítková (KDU-ČSL)Zdroj: Deník/Attila Racek

Volební obvod č. 52: Jihlava

Senátor: RNDr. Miloš Vystrčil (SPOLU s podporou Starostů pro občany) 

RNDr. Miloš Vystrčil, 62 let, senátor, Telč, KDU+ODS+TOP 09 (ODS)Miloš Vystrčil (ODS)Zdroj: se svolením Miloše Vystrčila

Volební obvod č. 55: Brno-město

Senátor: doc. MgA. Tomáš Töpfer (SPOLU)

Tomáš TöpferTomáš Töpfer (ODS)Zdroj: se svolením Tomáše Töpfera

Volební obvod č. 58: Brno-město

Senátor: Mgr. Jiří Dušek (ODS, ČSSD, Fakt Brno a Vaši Starostové)

Jiří DušekJiří Dušek (Brno je můj vesmír)Zdroj: se svolením Jiřího Duška

Volební obvod č. 61: Olomouc

Senátor: MUDr. Lumír Kantor Ph.D. (KDU-ČSL)

Lumír Kantor (KDU-ČSL).Lumír Kantor (KDU-ČSL)Zdroj: Deník/Jiří Kopáč

Volební obvod č. 64 - Bruntál

Senátor: MUDr. Ladislav Václavec (ANO)

Ladislav Václavec z hnutí ANO se stal senátorem již po prvním kole voleb. Získal 19 804 hlasů (58,85 %).

Ladislav Václavec.Ladislav Václavec (ANO 2011)Zdroj: Deník/František Kuba

Volební obvod č. 67: Nový Jičín

Senátorka: Ivana Váňová MBA (SPOLU)

Spolu s Jaromírem Radkovským postupuje do 2. kola boje o Senát starostka Mořkova Ivana Váňová.Ivana Váňová (KDU-ČSL)Zdroj: se souhlasem Ivany Váňové

Volební obvod č. 70: Ostrava-město

Senátor: Ing. Zdeněk Nytra (SPOLU) 

Zdeněk Nytra (SPOLU)Zdeněk Nytra (ODS)Zdroj: se svolením Zdeňka Nytry

Volební obvod č. 73: Frýdek-Místek

Senátor: MUDr. Mgr. Zdeněk Matušek MBA (koalice ANO a ČSSD) 

Zdeněk Matušek (BEZPP za ANO)Zdeněk Matušek (BEZPP za ANO)Zdroj: se svolením Zdeňka Matuška

Volební obvod č. 76: Kroměříž

Senátorka: Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová (Nezávislí) 

Jana Zwyrtek Hamplová.Jana Zwyrtek Hamplová (BEZPP za Nezávislé)Zdroj: se svolením Jany Zwyrtek Hamplové

Volební obvod č. 79: Hodonín

Senátorka: Ing. Eva Rajchmanová (SPOLU)

Starostka Dolních Bojanovice Eva Rajchmanová.Eva Rajchmanová (KDU-ČSL)Zdroj: Deník/Petr Turek