NYMBURK

Sportovní centrum Nymburk

Sportovní 1801
288 02 Nymburk

Sportovní centrum Nymburk je tréninkové středisko České unie sportu. Nachází se v nádherném prostředí lesoparku na břehu řeky Labe. K dispozici jsou venkovní a vnitřní sportoviště pro téměř 20 sportovních odvětví, převážně olympijských sportů.

Samozřejmostí je také nabídka regeneračních služeb. Součástí komplexu je hotel *** s kapacitou 250 lůžek a 18 přistýlek včetně několika bezbariérově vybavených pokojů, jídelna nabízející celodenní stravování, Lobby Bar a večerní Sport Bar. Místní kuchyně dokáže zajistit i venkovní stravování pro větší počet osob.

Areál disponuje také mnoha přednáškovými sály a školícími místnostmi, které jsou vybaveny odpovídající audio-video technikou. Zajistíme přepravu osob a jakékoliv doprovodné služby pro zábavu a volný čas.

Zimní stadion

Ned Hockey s.r.o.
U Stadionu 12, 288 00 Nymburk

Zimní stadion je ideálním tréninkovým místem pro amatérské i profesionální sportovce a kluby. Nabízíme ideální podmínky pro soustředění a tréninkové kempy.

Fitness centrum
Umístění: suterén zimního stadionu.
Kapacita: místo pro 26 účastníků.
Služby: bar nabízející fitness nápoje, sprcha a šatny, tělocvična vybavená sound systémem
 
Posilovna pro začátečníky i pokročilé
Umístění: suterén zimního stadionu.
Kapacita: 25 stanovišť.
Služby: reprodukovaná hudba, klimatizace.
Vybavení: rotopedy, bench press, jednoruční činky,  posilovací stroje (s kladkou), leg press, velké nakládací činky, polohovací lavice, běhací pásy a další.
 
 
Tělocvična
Umístění: 1.patro zimního stadionu.
Rozloha: (20 x 30 m), podlaha z tvrdého dřeva vhodná pro basketbal, sálový fotbal, volejbal, tenis, florbal, badbinton
Vybavení:stůl pro stolní tenis, standardní tělocvična, ringy, hrazdy, švédské bedny atd.)

PODĚBRADY

Zimní stadion

Poděbradská sportovní, s.r.o.
U Zimního stadionu 770/II
290 01 Poděbrady

Na novém zimním stadionu v současné době mají zázemí hokejový tým HC Poděbrady a Krasobruslařský klub Poděbrady. Zimák dále využívá i široká veřejnost. Hrají se zde dvě ligy amatérských hokejistů a hojně jsou navštěvována i pravidelná veřejná bruslení.