více >>

Medvědi Angara a Balu oslaví rok v zoo

Akce již skončila

V sobotu 20. dubna oslaví medvědi Angara a Balu první výročí v novém domově. Tím se jim stala přívětivá zoo v Chlebích. Slavnostní setkání se uskuteční od 14 hodin u Domku baby Jagy. Pracovníci zoo připravili medvědům dárek a dokonce i dort.

Zoo Chleby má otevřeno každý den v roce od 9 hodin, ani velikonoční prázdniny a svátky nebudou výjimkou. Během návštěvy zoo mohou lidé využít možnosti komentované prohlídky s průvodcem. Ty se budou konat ve staré zoo v pátek 19. dubna až neděli 21. dubna od 10.30 hodin a 14 hodin. "V sobotu 20. dubna oslavíme první výročí medvědů ušatých Angary a Balu v naší zoo. Medvědi dostanou dort a dárek, jak to tak na oslavách bývá. Mimo nevšední podívané se o nich dozvíte i něco zajímavého," uvádějí pracovníci zoo. 

O víkendu 20. až 21. dubna jsou navíc přichystány tvořivé dílny. Pod taktovkou Včelí farmy Poděbrady si mohou zájemci vyrobit dáreček z vosku. Dílny se konají od 10 do 16 hodin v Mendelově ekocentru (učebna).

Zoo Chleby byla založena 5. června 1997. Vznikla na základech předchozí sbírky zvířat manželů Fraňkových.20. 4.  (14:00–17:00)
Václava Otty 1, 289 31 Chleby
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ