Adventní koncert v kostele sv. Apolináře Sadská

Akce již skončila

10. prosince od 18,00 hod. vás srdečně zveme do kostela Sv. Apolináře na ADVENTNÍ KONCERT
Umělecké trio CANTO CORNO con VERA si pro nás připravilo skladby J.S. Bacha, W.A. Mozarta, J. J. Ryby a dalších mistrů. Co může být krásnějšího v předvánoční čas, než tóny lesního rohu a varhan, doplněny krásným mezzosopránem.
Představí se nám profesionální umělci: Hornista Tomáš Kyral
vystudoval pražskou konzervatoř a poté Akademii múzických umění u prof. Aloise Čočka. Od roku 2000 je zaměstnán jako 1. hornista u Státní opery Praha. Vystupuje v Japonsku, USA, Jižní Koreji a dalších evropských zemích.
Mezzosopranistka Radka Kyralová: vystudovala sólový zpěv na pražské konzervatoři, po absolutoriu se stala členkou hudebního divadla v Karlíně, zahrála si v operetách Orfeus v podsvětí, Cikáni jdou do nebe, Rose Marie a Divotvorný hrnec. V současnosti je členkou Národního divadla v Praze. Věnuje se též koncertní, sólové i sborové činnosti.
Varhanice – klavíristka Věra Trojanová
studovala na brněnské konzervatoři obor hry na klavír u prof. Václava Šeffla a varhanní hru ve třídě prof. Vratislava Bělského. Pokračovala na JAMU pod vedením prof. Aleny Veselé. Již během studia rozvíjela koncertní činnost v České republice i v zahraničí. V současné době pravidelně vystupuje ve Francii, Německu a Jižní Koreji. Je činná též jako pedagog.
Koncert se koná ve spolupráci s římskokatolickou církví farnost Nymburk.
Vstupné 120,-Kč, senioři, děti, studenti 90,-Kč.

10. 12.  (18:00–19:00)
Palackého nám. 257, Sadská
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT