Adventní Symfonie zve na druhou procházku s překvapením
KDY: od 4. do 6. prosince, od 16.30 do 19:30 hodin
KDE: Libenského kolonáda, Poděbrady
ZA KOLIK: zdarma

Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady se pohotově přizpůsobil letošní mimořádné situaci a nabízí vánoční program i v těžké době. Adventní čas si mohou lidé zpříjemnit s Vánoční Symfonií v pohybu, která zve k adventním rodinným procházkám vždy v pátek, sobotu a neděli od 16.30 do 19:30 hodin. Při zastavení na rodinné, avdentní a zdravotní procházce v lázeňském parku u Libenského kolonády to bude výstava plná čertů. Děti na ní najdou své výtvory, které letos místo čertovského průvodu nosily do domu dětí. Výstava bude v kryté kolonádě k vidění do konce roku. Od 11. do 13. prosince bude zastavení na Zámku a ve čtvrtý adventní víkend u DDM Symfonie. A to překvapení? Je jím online pohádka, tak nezapomeňte mít s sebou mobil s aplikací na čtení QR kódu.

Na radnici rozsvítí druhou adventní svíci online
KDY: 6. prosince, 17:00
KDE: www.mesto-nymburk.cz
ZA KOLIK: zdarma

Druhou adventní neděli večer si mohou opět nejen místní vychutnat s koledami a rozsvícení svíce online. Pozdrav z radnice budou živě vysílat na webu a Facebooku města a Nymburského kulturního centra. Druhou adventní svíci - betlémskou rozsvítí opět za zvuku koled a živých fanfár trubačů. Své vánoční přání pronese místostarosta Bořek Černý. 

Páteční Deník s TV magazínem.Zdroj: Deník

4 Tenoři zazpívají z Karlštejna
KDY: Od 6. prosince
KDE: www.vstupenky.reenio.cz
ZA KOLIK: 199 / 150 Kč

Seskupení 4 Tenoři si pro své fanoušky připravilo na neděli online koncert. Čtveřice zpěváků, do které patří Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo, vystoupí na hradě Karlštejn, a to za doprovodu Unique Quartetu. Koncert začíná v 19 hodin. Lidé si mohou vybrat ze dvou možností vstupného. První variantou je premiéra doplněná možností vystoupení zhlédnout dalších 14 dní zdarma za 199 korun. Za 150 korun si pak lidé budou moci koncert užít od 8. do 20. prosince. 

Předvánoční market v galerii GASK se uskuteční online
KDE: www.gask.cz
ZA KOLIK: -

Kdo se těšil na předvánoční market ADVENT – DESIGN – GASK, na kterém se prezentují přední designéři, nebude o něj úplně ochuzen. GASK bude představovat vybrané tvůrce online a vše vyvrcholí soutěží o skvělé designérské kousky. Poznávat a vychutnávat umění mohou zájemci ve Středočeské galerii stále. Na webu galerie si mohou prohlédnout aktuální i minulé výstavy, jako barokní Alej světců nebo Stavy mysli/Za obrazem. Galerie ve virtuálním prostoru přináší také inspiraci v seriálu, v němž lektorky GASK představují zajímavé knihy pro děti i dospělé.

Devatenáctiletý zpěvák Jakub Vostřák.
Zpěvák Jakub Vostřák nazpíval píseň Sen kovbojů ze Zdivočelé země