Vystoupení uvede i zakončí hudba K-music Lenky a Standy Keith. Při nepřízni počasí bude program přesunut do Kongresového centra Lázeňská kolonáda.

Kolonáda ožije letními koncerty
V pátek 3. července ve 20 hodin se na venkovním pódiu na poděbradské kolonádě u Kongresového centra představí Jakub Děkan a kapela Sendwitch. Pop-rocková skupina pochází přímo z Poděbrad, kde vznikla v roce 2014. Zazní songy z debutového alba Počátky. Dixilendová hudba roztančí kolonádu 4. července od 15 hodin. V rytmech blues a jazzu rozhýbou publikum v parku a na promenádě hudebníci skupina Dixieland Messengers Praha. V kapele s ženským vokálem se potkávají generace dixielandových muzikantů.

Páteční Deník s TV magazínem.Zdroj: Deník

Hudební léto láká do šapitó
Nymburské šapitó otevírá červencový hudební program v pátek 3. července u zimního stadionu. Deset koncertů i akcí pro děti se odehraje pro sedící i stojící publikum ve skutečném cirkusovém šapitó. V pátek si mohou přijít poslechnout a zatančit příznivci kapely Morčata na útěku, která přiveze brněnský rock metal. Hned v sobotu 4. července zaplní stan hudba Waldagangu. Oba koncerty začínají ve 20 hodin. Vstupenky jsou v předprodeji na ticketportal a goout.

Medobraní na Huslíku 
Kdo si chce vyzkoušet stáčet med, ochutnat med rovnou z medometu a dozvědět se více o včelách a jejich životě, nesmí chybět na Medobraní 4. července od 14:00 v Ekocentru Huslík u Poděbrad. Samotné ekocentrum a jeho okolí je plné květů a včelky už nasbíraly dost, aby mohla výroba medu začít. Vstupné je zdarma, med k zakoupení.