Letní kino ukáže jak různě mohou vypadat matky v českém podání
KDY: 
16. července, 21.00
KDE: Staré děkanství Nymburk
ZA KOLIK: Dle ceníku kina

Pod širým nebem poblíž Labe si mohou diváci vychutnat film opět v pátek. Letošní česká filmová novinka režiséra Vojtěcha Moravce se zaměřila na snad nejdůležitější profesi a poslání – matky. Tuto těžkou práci je však nutné brát s nadhledem, i když to není vždy snadné. Hana Vagnerová na porodním sále, Petra Hřebíčková jako žena mezi dvěma muži, Sandra Nováková coby ustaraná matka samoživitelka a Gabriela Marcinková, která má skvělého kluka, ale naprosto nesnesitelné rodiče. Zkrátka matky, kterým život dává zabrat!

Páteční Deník s TV magazínem.Páteční Deník s TV magazínem.Zdroj: Deník

Vytuněná auta, veterány i motorky se sejdou pro dobrou věc
KDY: 
17. a 18. července
KDE: Dobšice
ZA KOLIK: Zdarma

Na akci Help Days v Dobšicích se budou bavit a pomáhat. Víkendová akce plná aut, motorek, hudby a soutěží má hlavní cíl, a to věnovat výtěžek Občanskému sdružení Přístav, z. s., které pomáhá dětem s tělesným, duševním a smyslovým postižením, dětem s autismem a specifickými výukovými poruchami. Sraz tunning vozů, vojenské techniky, veteránů a motocyklů doprovodí sobotní hudba od 20 hodin a ve 22 hodin Neon show s helium party. V neděli budou soutěžit o nej vozy a vydraží unikátní Mini Hotrod.

#clanek|5845543#

Lenka Dusilová rozvine svou hudební magii v letním kině
KDY: 
16. července, 20.00
KDE: Letní kino Lysá nad Labem
ZA KOLIK: 250/290 Kč

Přesunutého koncertu Lenky Dusilové se publikum dočká už tuto sobotu v letní kině. Zpěvačka a hudebnice se vrací do Lysé nad Labem se svým osobitým multižánrovým stylem, kterým se vyjadřuje v současné fázi svého hudebního života. Lyskou zámeckou zahradou tak bude znít známý hlas Lenky Dusilové s jejím vlastním elektronickým doprovodem vedeným jejími pocity. Česká původně rocková a popová zpěvačka je držitelkou šesti výročních hudebních cen Anděl. Vstupné stojí 250 korun a na místě 290 korun.

Kolonádu roztančí v rytmu swingu orchestry i s Danem Bártou
KDY: 
16. a 17. července
KDE: Lázeňská kolonáda Poděbrady
ZA KOLIK:

Swing, jazz různých žánrů i s prvky blues a soulu přiveze šest skupin a orchestrů na letošní Poděbradské swingování. Desátý jubilení ročník rozezní po pátečním zahájení v 17 hodin Jazz Volunteers. V 19.30 zaplní letní pódium jazzový a swingový orchestr s názvem Rozhlasový Big Band Gustava Broma pod taktovkou Vladimíra Valoviče spolu s hostem Danem Bártou. Sobotní program začne ve 14 hodin swingovou tančírnou se Sunny Swing. Správné rytmy s příměsí francouzského gypsy-jazzu udrží dále Django Jet. V 18 hodin nastoupí Kolínský Big Band a festival zakončí pop-funkový Jay Delver.

Ilustrační foto.
Milovické výrobky putují až na trhy do USA pro dobrou věc