Radka Fišarová uctí Edith Piaf šansony na nymburské Špičce
Olga
Vendlová
Říká se jí také „česká Edith Piaf“, přestože její hudební záběr napříč žánry je mnohem širší. Zpěvačka Radka Fišarová se na nymburské Špičce pod hradbami a širým nebem představí s programem Pocta Edith Piaf.
Francouzské šansony zazpívala Radka Fišarová.
|
Foto: Monika Šavlová
KDY: 30. července, 20.30
KDE: Špička, Nymburk
ZA KOLIK: 150 Kč
Šansonu se začala věnovat díky muzikálovému představení Edith – vrabčák z předměstí z roku 2000, které se hrálo v plzeňském divadle J. K. Tyla. Vstupné v online předprodeji na www.nkc-nymburk.cz stojí 150 korun.
Prezidentské volby 2023
Druhé kolo prezidentských voleb proběhne v termínu 27. a 28. ledna 2023. Prezident se volí přímou volbou, dosavadní dvě přímé volby vyhrál Miloš Zeman. O názorech prezidentských kandidátů se dozvíte v unikátním seriálu Prezidentský souboji Deníku. O novinách pak v denním zpravodajství z voleb.
Kandidáti na prezidenta, kteří postoupili do druhého kola
Andrej Babiš, Petr Pavel
Ostatní kandidáti na prezidenta
Jaroslav Bašta, Karel Diviš, Pavel Fischer, Marek Hilšer, Danuše Nerudová, Petr Pavel, Tomáš Zima
Přinášíme také návod, jak volit, a rozhovory s rodinnými příslušníky kandidátů.
Monika Babišová, Klára Fischerová, Robert Neruda, Jitka Divišová
Podívat se také můžete, jak probíhaly prezidentské volby v roce 2018.