VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sport

14.6.2018

Ortel si vyslechlo pět hráčů

Nymburk – Pět vyloučených fotbalistů vyvázlo s minimálními tresty. Od disciplinární komise Okresního fotbalového svazu v Nymburce dostal největší trest opočnický Mazáč, nezahraje si tři zápasy.

14.6.2018

Trenérská škatulata hýbou okresem, kluby jsou na lovu

Nymbursko – Ještě sezona neskončila a už nyní je jasné, že někteří fotbaloví trenéři opustí svá dosavadní místa. V zákulisí se šušká o řadě změn nejen mezi hráči, ale také mezi trenéry. A někde jsou tyto informace pravdivé.

14.6.2018

Turnaj v malé kopané v Libáni bude točit televize

Libáň – Na městském stadionu v Libáni (okres Jičín) se koná v sobotu 23. června dvanáctý ročník turnaje v malé kopané.

14.6.2018

Do Bobnic míří internacionálové Slavie

Bobnice – Na fotbalovém hřišti v Bobnicích se bude slavit. Tamní klub TJ Sokol si připomene v sobotu 23. června devadesáté výročí svého založení. Od 14.30 hodin si to v přátelském utkání rozdá stará garda Bobnic se „starými pány“ ze Sán.

14.6.2018

Přípravky mohou zápolit i po sezoně

Radim – Na fotbalovém hřišti v Radimi u Kolína se uskuteční letní posezonní turnaj pro děti kategorie starší přípravky (ročník 2007 a 2008). Klání se koná v neděli 24. června a připraven je pro dvanáct týmů.

14.6.2018

V Seleticích se nakonec hrát nebude

Seletice – Fotbalový klub v Seleticích chystal na sobotu 23. června další ročník turnaje v malé kopané O seletický pohár, klání se ale neuskuteční. Pořadatelé turnaj zrušili z technických důvodů. Zájemci o fotbal ale mohou využít jiných turnajů v daném termínu.

14.6.2018

Nymbursko: kam na fotbal

Nymbursko – A je tady konec. Fotbalová sezona právě vrcholí. O víkendu jsou na programu poslední zápasy, některým týmům jde o hodně. A většina utkání se hraje v sobotu.

13.6.2018

Šampion Fuksa: Rivalita s Brendelem? Porážky mu vadí, ale je OK

V Bělehradě kanoista Martin Fuksa ovládl kilometr a pětistovku. Při cestě na mistrovství Evropy na dvě medaile myslel, ale nechával si to pro sebe.

12.6.2018

OBRAZEM: Sportovní legendy hrály volejbal na náměstí

Nymburk – Exhibiční sportovní utkání se odehrálo v pondělí navečer na nymburském náměstí. V rámci Týdne beachvolejbalu se před zraky desítek diváků na uměle vytvořené pláži utkaly známé osobnosti.

12.6.2018

„Rozhodlo srdce,“ řekl nový sportovní ředitel Baníku Marek Jankulovski

Ostrava – Věří, že s jeho pomocí se může posunout klub zase dál. Bývalý dlouholetý fotbalový reprezentant Marek Jankulovski bude od příští sezony vykonávat v mateřském Baníku Ostrava funkci sportovního ředitele. Klub to oznámil oficiálně v pondělí.

11.6.2018

Okresní přebor: Tři hráči nasázeli hattrick

Nymbursko /FOTOGALERIE/ – Druhou porážku v sezoně museli skousnout fotbalisté Městce Králové v Postřižinském okresním přeboru. To jim ale vůbec nemusí vadit, už dávno jsou postupujícím týmem. Druhým přemožitelem lídra se stala Jíkev. Střelecké kopačky si nazuli hned tři borci – poděbradský Archalous, rožďalovický Jakub Najmon a Bouška ze Všejan vsítili hattrick.

11.6.2018

FOTO: Pavlíčkovi někdo vyměnil mužstvo

Jestřabí Lhota – pJeli k soupeři, který hraje o záchranu a chtěli to utkání zvládnout. Jenže to se nepodařilo a fotbalisté Milovic v dalším díle I.B třídy na trávníku Jestřabí Lhoty o gól prohráli.

11.6.2018

Kouč Ottomanský: Bylo to nečekaně snadné vítězství

Tuchoraz – Z posledních čtyř utkání I.B třídy třikrát vyhráli za tři body a jednou na penalty. Svoji formu potvrdili fotbalisté Loučeně i v předposledním zápase, kdy zvítězili v Tuchorazi.

11.6.2018

Hruška: Nemáme se za co stydět

Sokoleč – Nejsou zvyklí ztrácet body a už vůbec ne doma. Teď se ale museli před svým soupeřem sklonit. Fotbalisté Sokolče prohráli v dalším kole I.B třídy s rezervou Čáslavi. Ta přijela posílena hned o několik hráčů divizního áčka.

10.6.2018

FOTO: Bohemia postupuje. Stačil jí jen bod

Český Brod – Je rozhodnuto, o první flek už nepřijdou. Jedno kolo před koncem sezony je Bohemia Poděbrady jasným postupujícím z I.A třídy skupiny B do krajského přeboru. Utkání na půdě rezervy Českého Brodu sice zvládla jen za jeden bod, to jí však nakonec stačilo. Druhé Vyšehořovice totiž padly na trávníku Velimi. A díky tomu fotbalisté z lázeňského města slaví.

10.6.2018

Lysá nadělila Pěčicím kanára

Lysá nad Labem – Formu z posledních zápasů potvrdili zcela jasně. Svému soupeři nasázeli šest banánů. Fotbalisté Lysé nad Labem tak mohli slavit vítězství v předposledním kole I.A třídy. Kanára si odvezly Pěčice.

10.6.2018

Poříčany udělaly velký krok k záchraně, jistotu nemají. Rozhodne poslední kolo

Poříčany – Potřebovali za každou cenu vyhrát za tři body. A to se jim povedlo. Fotbalisté Poříčan porazili na svém trávníku v dalším kole krajského přeboru Nespeky a udělali tak obří krok k záchraně. Jistotu ale zatím nemají.

10.6.2018

Plaček držel Polaban opět nad vodou

Nymburk – Už to sice nic neřeší, ale mohou mít radost ze získaného bodu. Fotbalisté Polabanu Nymburk, poslední tým tabulky České fotbalové ligy, hráli bez branek s Litoměřickem, pak padli na pokutové kopy.

10.6.2018

Titul „děda“ oslavil gólem

Tupadly – Takovou přestřelku oba týmy asi dlouho nepamatují. Fotbalisté Sadské nastříleli v dalším kole krajské I.B třídy čtyři góly, na body jim to ale nestačilo. Domácí Tupadly byly ještě o tři branky lepší, hattrickem se blýskl tupadelský Krajíček.

10.6.2018

Pátek vyhrál díky řádění Barana

Liblice – Především díky hattricku Marka Barana získali fotbalisté Pátku tři body. V dalším díle I.B třídy porazili tým Liblic.

10.6.2018

U zámku se bude hrát malá kopaná

Loučeň – V sobotu 7. července se koná na hřišti u zámku na Loučeni turnaj v malé kopané s názvem Majkl cup. Startovné za tým je 1600 Kč, jídlo a pití v ceně.

10.6.2018

Kadeřábek vystřílel tři body

Kosmonosy – Mají za sebou úspěšné období, fotbalisté Unionu Čelákovice vyhráli potřetí za sebou, z toho podruhé na trávníku soupeře. Ve 29. kole krajské I.A třídy zvítězili díky dvěma trefám Kadeřábka v Kosmonosech.

10.6.2018

Kdo sledoval rozlučku Rosického, udělal dobře

Úvaly – Na osmém místě tabulky jsou po předposledním kole divizní skupiny B fotbalisté Ostré. Ti v pokračování soutěže prohráli na půdě Úval dvoubrankovým rozdílem.

9.6.2018

Rezerva Ostré do Bílého Podolí nejela, neměla lidi

Bílé Podolí – Předposlední střetnutí letošní fotbalové sezony měla sehrát rezerva Ostré na půdě Bílého Podolí, utkání krajské I.B třídy skupiny C se však nekonalo.

9.6.2018

FOTO: Za záchranou brzdu nezatáhli, Semice zůstaly předposlední

Kutná Hora – Hodně důležitý souboj o záchranu v soutěži nezvládli a u soupeře padli čtyřbrankovým rozdílem. Fotbalisté Semic, předposlední tým tabulky nejvyšší krajské soutěže, nestačili na Kutnou Horu na jejím trávníku.

9.6.2018

Finálovou bitvu vyhrál Nejedlý nad Wagnerem

Písková Lhota – Sokol Písková Lhota – oddíl stolního tenisu uspořádal již patnáctý ročník Memoriálu Zdeňka Fajmana. „Turnaje se zúčastnilo čtyřicet hráčů z jednadvaceti oddílů na úrovni druhé a třetí ligy, divize, krajských a okresních přeborů Prahy, Královéhradecka, Pardubicka, Kolínska a Nymburska,“ uvedl jeden z pořadatelů dlouholeté akce Jan Chlad.

9.6.2018

Vykáň vypráskala Chrastavu, přesto jde o patro níž

Vykáň – Fotbalisté Vykáně nic nevypouští a bojují až do konce. V předposledním kole divizní skupiny C porazili na svém hřišti Chrastavu vysokým rozdílem. Hattrick nastřílel Jiří Dalekorej, který má na svém kontě osmnáct zásahů.

9.6.2018

Cílem akademie MMA bylo nabírání zkušeností

Nymburk – Ve Sportovním centru Nymburk se uskutečnil první ročník Mezinárodní sparing akademie zápasníků MMA. Akademie se zúčastnilo třicet zápasníků MMA z Polska, Ruska, Německa, Rakouska, Srbska a hlavně reprezentantů sportovní školy Junior MMA Nymburk.

9.6.2018

Kniha o volejbalových deblech je na světě

Nymburk – V nedávné době premiérově vyšla, a to v téměř staleté historii národních volejbalových deblů, první knížka s ryze deblovou tématikou. Nese název „Český volejbalový debl“ a její obsah poměrně detailně pojednává o čtvrtstoletí novodobého Mistrovství České republiky ve volejbalových deblech.

8.6.2018

Poděbrady mají evropské šampionky v aerobiku!

Poděbrady – Na evropský šampionát v aerobiku, který se konal v Karlových Varech, se poprvé v historii nominovaly dva poděbradské týmy v kategorii Aerobic Performance. „Dalo by se říci, že jsme jely na zkušenou,“ smála se trenérka poděbradského klubu Monika Sobotková.

8.6.2018

Tvrdé tresty za válku s rozhodčími

Střední Čechy – Nevraživost mezi hráči, trenéry a fanoušky na jedné straně a rozhodčími na straně druhé, letos na jaře v krajských fotbalových soutěžích kulminuje. Prakticky v každém kole bouchnou někde saze, výjimkou nejsou fyzická napadení rozhodčích a tvrdé výhrůžky na jejich osoby. I proto měla krajská disciplinárka zase hodně práce.

8.6.2018

Nymbursko: kam na fotbal

Nymbursko – Už jen poslední dvě kola zbývají do konce letošní fotbalové sezony. U některých okresních celků jde do tuhého. Mužstva Vykáně, Poříčan a Semic bojují ze všech sil o setrvání ve svých soutěžích, naopak poděbradská Bohemia a Sokoleč mohou slavit prvenství. Jak to všechno dopadne, to se teprve uvidí.

7.6.2018

Ondrášovka Cup do finále. Osmileté borce pohostí Příbram

Příbram - Seriál šesti turnajů Ondrášovka Cup 2018 vyvrcholí o víkendu závěrečným turnajem v kategorii U8. Oficiální Pohár mládeže FAČR kategorií U8 – U13 už má za sebou pět finálových turnajů a poslední šestý v kategorii U8 přivítá Příbram, která je dlouhodobě líhní velkých fotbalových talentů. V doposud odehraných finálových turnajích letos dvakrát triumfovala Sparta (U10 a U12), stejně tak dvakrát Slavia (U9 a U13) a jednou Hradec Králové (U11).

7.6.2018

Středočeský kraj přivítá Olympijský běh, v celém Česku poběží desítky tisíc lidí

Střední Čechy - Blíží se největší běžecká událost v České republice. Přes 80 tisíc běžců, mezi nimi i mnoho olympioniků, vyběhne ve středu 20. června přesně v jeden okamžik na tratě závodů T-Mobile Olympijského běhu po celé zemi. A pozadu nebude ani Středočeský kraj, v němž se poběží hned na devíti různých místech. Registrace do závodů probíhají do 11. června na www.olympijskybeh.cz.

7.6.2018

Komise měla konečně volněji

Nymburk – Konečně si mohla disciplinární komise Okresního fotbalového svazu v Nymburce trochu oddechnout. Tentokrát trestala jen čtyři vyloučené borce. K tomu ještě vyloučila ze soutěže mladší žáky Litole za opětovné nenastoupení k utkání a klubu udělila pokutu.

7.6.2018

Na turnaji se pobaví také děti

Kovanice – Fotbalový klub Kovanice pořádá sedmý ročník turnaje v malé kopané s názvem Kovanice cup.

7.6.2018

Cíl Vykáně číslo 1: Záchrana! Jsou ale i další možnosti

Vykáň – S blížícím se koncem sezony vyráží na povrch různé spekulace především mezi fotbalovými fanoušky. A není tomu jinak ani tentokrát. Mezi příznivci se dost nahlas mluví o tom, že Vykáň bude hrát v příští sezoně pouze okresní přebor. Je to tak? Nebo se to nezakládá na pravdě?

7.6.2018

PragaCup se hraje v Přední Kopanině

Praha – V pořadí již sedmnáctý mezinárodní turnaj PragaCup v malém fotbale se uskuteční v sobotu 23. června v Praze v areálu FC Přední Kopanina.

7.6.2018

Německá stavitelka připravila na poděbradském kolbišti ostrý test

Poděbrady /FOTOGALERIE/ - Pestré překážky, komplikované obraty a konkurence těch nejlepších. Mladí parkuroví jezdci první červnový víkend soutěžili v Poděbradech na tratích připravených německou stavitelkou Christou Heibach, která má zkušenosti z olympijských závodů a nespočtu velkých cen po celém světě, patří proto mezi absolutní špičku.

7.6.2018

Rozhodčí nesnášel. Teď se Duchoň loučil jako legenda

Střední Čechy – Sobota, čtyři minuty po poledni naposledy zadul rozhodčí Ivo Duchoň do píšťalky. Měl hotovo, po jednadvaceti letech. Vltavín vyhrál ve třetí lize nad Dobrovicí 2:1 a tečka, žádný další zápas už nepřijde. „Tomáš Řepka mluvil o tom, že až přestane hrát, tak půjde o jeho polosmrt. Já si to nemyslím. Pískání mě moc bavilo, ale život musí jít dál,“ svěřil se Deníku třiapadesátiletý rodák z Nového Strašecí.

6.6.2018

Lokvenc: S Nigérií musíme zahrát jinak!

Tuchlovice – „Přišli jsme se s klukem podívat hlavně na Šoulu!“ povídal jeden z fanoušků při sobotních oslavách 90. výročí založení fotbalového klubu AFK Tuchlovice. Myslel tím Vratislava Lokvence, českou fotbalovou hvězdu z přelomu 80. a 90. let, která byla jedním z hlavních lákadel velké tuchlovické slávy.

5.6.2018

Náměstí v Nymburce bude patřit beachvolejbalu

Nymburk – Po roce se opět vrací na nymburské náměstí akce s názvem Týden beachvolejbalu. V šesti dnech je pořádně napěchovaný program, zajímavé budou hlavně exhibice zajímavých osobností ze světa sportu a kultury. Představí se zde třeba bývalí fotbalisté Bejbl a Ivan Hašek, nebo hokejista Netík. Svůj prostor dostanou také mládežníci a děti ze základních škol. Z bohaté nabídky si určitě vyberete.

5.6.2018

Futsalové Kladno nakonec do ligy nepostupuje

Kladno – Radost měla krátké trvání. Futsalisté SK Kladno přijali minulý týden nabídku od svazu k dodatečnému postupu do I. ligy ze druhého místa II. ligy západ, ale vše je nakonec jinak. Mezi futsalovou elitu míří místo nich Bazooka Uherské Hradiště.

4.6.2018

Sadské a Pátku to pálilo, sokům nasázely šest banánů

Nymbursko – Úspěšné kolo mají za sebou okresní fotbalové celky hrající nejnižší krajskou soutěž. Všech šest týmů bodovalo. „Nejhůře“ dopadla rezerva Ostré, která získala bod. Dva body po vyhraných penaltách brala Loučeň, plný bodový zisk si připsaly zbylé čtyři celky. Nabito měly hlavně Pátek a Sadská, soupeři nasázely šest banánů.

4.6.2018

Procházka dal hattrick, Hora ještě o gól víc

Nymbursko /FOTOGALERIE/ – Čtyři výhry domácích celků, tři vítězství hostujících mužstev. To je bilance sedmi zápasů čtyřiadvacátého kola Postřižinského okresního přeboru. Hattrickem se blýskl v Běrunicích fotbalový útočník Hrubého Jeseníku Roman Procházka, ještě o jeden gól více nasázel Seleticím rožďalovický forvard Dominik Hora.

3.6.2018

Trenér si výhry hodně cenil

Lysá nad Labem – Své příznivce potěšili čtyřmi brankami a mohli se tak radovat ze zisku tří bodů. Fotbalisté Lysé nad Labem porazili v dalším kole I.A třídy doma Velim.

3.6.2018

Pod Třemšínem opět vzplály emoce! Sudí museli odcházet v doprovodu policie

Rožmitál – Výsledek duelu I. B třídy mezi Rožmitálem a Chlumcem měl hodně napovědět o šancích obou týmů na záchranu v soutěži. Jednalo se o souboj dvanáctého s jedenáctým celkem tabulky, které dosud nasbíraly shodně 22 bodů. Střetnutí však ovládly velké emoce a hlavní sudí ukončil zápas předčasně už v 75. minutě. Jeho kolegu na pomezí totiž inzultoval jeden z domácích hráčů.

3.6.2018

Svobodu mrzí porážka, potěšil ho ale výkon brankáře Plačka

Převýšov – Třikrát za sebou bodovali, nyní pro změnu ve dvou venkovních střetnutích nebrali ani bod. Fotbalisté Polabanu Nymburk, poslední tým tabulky České fotbalové ligy, padli na trávníku Převýšova, kde se jim nepodařilo ani jednou skórovat.

3.6.2018

Vykáň loupila na Admiře

Praha – Nevzdávají se a bojují až do konce. A to i přesto, že už je asi pozdě. V dalším pokračování divizní skupiny C vydolovali fotbalisté Čechie Vykáň všechny body na hřišti pražské Admiry.

3.6.2018

Odpověď Bohemie byla rázná, nasázela pět branek

Sázava – V dopoledním zápase se Vyšehořovice dotáhly na Bohemii Poděbrady, fotbalisté z lázeňského města ale odpověděli hodně rázně. V dalším kole krajské I.A třídy zvítězili v Sázavě a jsou i nadále lídrem soutěže.

Tabulka po 1.kole Z V R P S B
1. FC Viktoria Plzeň 1 1 0 0 3:1 3
2. 1. FC Slovácko 0 0 0 0 0:0 0
3. Bohemians Praha 1905 0 0 0 0 0:0 0
4. SK Sigma Olomouc 0 0 0 0 0:0 0
5. FC Baník Ostrava 0 0 0 0 0:0 0
6. FK Jablonec 0 0 0 0 0:0 0
7. SFC Opava 0 0 0 0 0:0 0
8. SK Slavia Praha 0 0 0 0 0:0 0
9. FK Teplice 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Mladá Boleslav 0 0 0 0 0:0 0
11. FC Fastav Zlín 0 0 0 0 0:0 0
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT