Snímek třídy: 1. řada zleva: Kristýna Štastná, Kristýna Hejduková, Veronika Řehořová, Daniela Svitáková, Julie Nykodýmová, Karolína Kubů, Daniel
Červinka, Iveta Filipová, Denisa Strejčková, třídní učitel Mgr. Martin Roubíček,
2. řada zleva: ředitel školy Ing. Zbynek Lukavec, Jan Kábele, Lukáš Šolc, Adam Saska, Vojtěch Staněk, Jakub Čech, Lukáš Hampl,
3. řada zleva: Tomáš Hermann, Petr Hochman, Tomáš Paulus, Josef Rosůlek, Michal Bulíř, Tomáš Čivrný, Markéta Jehličková.

Představení třídy

Jak asi začít? Jsme třída MMT1, což znamená první ročník poděbradské Střední odborné školy Multimediálních studií, obor Multimediální tvorba. Jsme parta výtvarníků a techniků, prostě vášnivých kreativců. Jak by řekl jeden z nás: „Jsme boží"!

Do naší třídy chodí spousta zvláštních individuí. Každý je v něčem jedinečný a odlišný, ale v celku si dobře rozumíme, a to je nejdůležitější. I přes občasné malicherné spory zažíváme úspěchy se svými projekty, které by nevznikly, kdybychom si nepomáhali a nedrželi při sobě.

Naším nejúspěšnějším a nejrozvinutějším projektem je školní diskusní pořad MoMenT, do kterého si zveme zajímavé žáky naší školy, ale také známé osobnosti. Pokud vás to zajímá, podívejte se na náš web mm4you.cz. Kromě jiného tam najdete i první díly této talk show. Podle slov autora a vedoucího projektu Tomáše Čivrného je za úspěchem projektu abnormální nasazení třídy, hlavně výtvarnice a scénáristky Daniely Svitákové, kameramanů Jakuba Čecha a Daniela Červinky a střihače Josefa Rosůlka. Velké poděkování patří vedení školy za obrovskou podporu při realizaci projektu, a to nejen psychickou, ale i finanční.

Jeden z dalších úspěchů naší třídy, který stojí za zmínku, je originální verze Harlem Shaku – EKO Shake, který na internetové stránce youtube.com během necelých tří týdnů zhlédlo přes 2000 lidí. To je slušné, ne?
Co bude dál? Rozhodně máme v plánu pokračovat v projektu MoMenT
a další nápady se jen hrnou. V současné době své úsilí soustředíme na projekt „Reportáž psaná o přestávce", který ve spolupráci s RWE realizuje Nymburský deník.

Za celou třídu MMT1 Tomáš Čivrný a Daniela Svitáková
SOŠ Multimediálních studií Poděbrady