Masérka Hanka Vybíralová: Můj obor je stále více žádaný

Masérka Hanka Vybíralová redakci Boleslavského deníku přivítala ve své „masérně“ během svého vánočního jarmarku, který každoročně pořádá. Kromě masírování má k dispozici také další záležitosti. „Od dvou úžasných žen jsem vzala šperky, jsou to šité korálky. Já pracuju s olejíčky, nabízím masážní oleje a dárkové poukazy na masírování,“ zmínila svobodná matka.

Jsem 19 let masérkou, dotek je mým celoživotním tématem. Věnuji se antistresovým masážím na uvolnění těla i psychiky. Daří se mi oslovovat i firmy a organizace s antistresovou sestavou přímo na pracovištích a s workshopy, protože mentální nepohoda na pracovišti je téma spousty lidí.

Masérka Hanka Vybíralová

Mám hezký projekt, který bych do budoucna nabídla pečovatelským domům nebo klubům seniorů. Jsou to masáže pro seniory, jedná se o program laskavých doteků přes oblečení. Přinášejí lidem mentální úlevu.

Masérka Hanka Vybíralová

Jsem také instruktorkou mezinárodního programu proti šikaně, který aplikujeme ve školách a školkách. Je to program určený pro celý kolektiv. Vyučujeme, děti ovšem nemasírujeme. Učí je to většímu respektu jednoho k druhému.

Masérka Hanka Vybíralová

Jsem boleslavská rodačka. Chtěla jsem odtud utéct, protože je to průmyslové město a velmi specifické město. Můj obor je zde ale na druhou stranu čím dál více žádaný. Lidé jsou stále více ve stresu, jsou čím dál více vyčerpaní ze zaměstnání, a já mám tím pádem čím dál více práce.

Masérka Hanka Vybíralová