deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Trest za rasistickou urážku: Odvolací komise ho trenérovi fotbalové Dukly Petru Radovi snížila, a to z osmi na tři měsíce. Pokutu 80 tis. Kč nechala.
Více peněz na dopravní infrastrukturu: Vláda chce hledat způsoby, jak je získat z EU. Chce do investic zapojit také fondy, řekli dnes Fiala a Kupka.
Nový umělecký šéf Dejvického divadla: Od roku 2025 se jím stane Jiří Havelka. Vystřídá nynějšího uměleckého šéfa Martina Myšičku.
Jako ze salonu: Lamy alpaky z děčínské zoo dostaly letní sestřih. Trolejbus v Brně na lidský pohon: Podívejte, jak ho cestující tlačili. Budoucnost včelařství je v rukou mladých: Na Benešovsku rostou včelaři šampioni.
Postup bojů: Rusko tvrdí, že dobylo vesnici Novomychajlivka na východě Ukrajiny.
Požár chodovského Penny: V Sokolově pokračoval soud s mužem, který jej zapálil. Dotace na přestavbu penzionu v Osvětimanech: Státní zástupce podal obžalobu na bývalého hradního kancléře Vratislava Mynáře. Pokémoni, anime i sopka Fudži: V Lednici vyrůstají pod rukama umělců obří sochy.
Tragédie na jihu Itálie: Po útoku dvou pitbulů zemřelo malé dítě.
Náročné líhnutí kondora: Liberečtí chovatelé museli odlupovat skořápku.
Domácí mistrovství světa v hokeji: Organizátoři apelují na diváky, aby na zápasy jezdili MHD.
Kauza bývalého poslance TOP 09 Feriho: Půjde za znásilnění dívek na tři roky do vězení. Trest mu dnes pravomocně potvrdil odvolací Městský soud v Praze. Tragická nehoda na rallye: Jezdci a kamarádi chtějí pomoci rodině Aleny Krejčíkové, založili sbírku. V Lukavci muž brutálně zabil psa: Státní zástupce žádá vězení. Škody jdou do statisíců korun: Těžký sníh zlámal vzácné exempláře v Bečovské botanické zahradě.
Zájem o tepelná čerpadla v ČR stagnuje: Obor jedná se státem o podpoře.
Nádorů kůže podle odborníků přibývá: S prevencí mohou pomoci aplikace.
Navrtání plynovodu se řeší už měsíc: Událost na Kutnohorsku vyvolala rozruch a znepokojení. Jesenická křižovatka se mění: Ředitelství silnic a dálnic ukázalo, jak staví dálnici na hranicích krajů.
Letošní úroda révy v Česku: Škody způsobené mrazem půjdou do stovek milionů korun, řekl šéf Svazu vinařů. V Čechách pomrzlo 40 % vinohradů.
9370 případů černého kašle: Tolik jich bylo zaznamenáno od začátku roku v ČR. Za týden jich přibylo 1476, mezitýdenně o 18 méně.
Česko v týdnu čeká ještě několik mrazivých nocí: Mrazy mohou poškodit především ovocné stromy, vinnou révu a vzešlou zeleninu.
Řidič prchal z Německa do Čech: Zastavil ho až kamion přes silnici.