Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Peter Pellegrini složí prezidentský slib: Nová slovenská hlava státu se dnes ujme úřadu.
Zpěvák Horset mění zámek Ptení k nepoznání: Ještě v loňském roce zdevastovaná ruina nabízí nevšední prohlídkovou trasu. Hrad Svojanov povede žena: Novou kastelánkou se stala Pavla Štusáková, přichází z Lysic. Současný kastelán Miloš Dempír opouští hrad po 17 letech. Pracovníci ostrahy nádraží zbili bezdomovce: Také jej oloupili. Od plzeňského městského soudu odcházejí s podmínkami. Musí také uhradit škodu. Běžecká partička podpoří malou Dorotku: Čeká ji běh z Prahy do Jablonce.
Mezivládní konference by měla být 25. června: Diplomaté zemí EU se shodli na vyjednávacích rámcích pro přístupové rozhovory s Ukrajinou a Moldavskem.
Při léčbě rakoviny dělá pokroky: Jsou dobré i špatné dny, uvedla princezna Kate. Zámek v Rychnově nad Kněžnou je bezbariérový: Návštěvníci s hendikepem se budou moci podívat díky nově vybudovanému výtahu do expozic zámku včetně zámeckého kostela. Podvody s dotacemi EU na hudební akce: Olomoucká policie stíhá osm osob a šest firem. V Německu odstartovalo fotbalové Euro: Potrvá měsíc. Češi do turnaje vstoupí v úterý proti Portugalsku.
Prohlášení ruského prezidenta: Na Ukrajině bojuje na 700 000 ruských vojáků, uvedl Vladimir Putin.
Muž v Měčíně nalil benzin do ohně: Vrtulník ho popáleného vezl na Vinohrady. Z finále Ligy mistrů do Ostravy na Colours: Lenny Kravitz představí nové album.
V sobotu bude zvolen prezident hokejového svazu: Jediným kandidátem je Alois Hadamczik.
Neštěstí ve Vršovicích: Nákladní auto srazilo seniora. Ten na místě zemřel. Tragická nehoda na ruském Dálném východě: Řidič v ruském městě srazil na chodníku desítku lidí, mezi mrtvými jsou děti. Protihluková zeď na Středu padne: Není jisté kdy. Nadšenci na ní chtějí mural.
Ladislav Krejčí přestoupil ze Sparty do Girony: Pětadvacetiletý obránce podepsal se španělským týmem smlouvu do roku 2029.
Doksy budou mít nové nákupní centrum: Stavba na opuštěném místě má začít letos. Od tragédie uplynulo čtyřicet let: Nehoda, nebo zločin komunistů? Výbuch plynu v Třinci navždy rozdělil rodiny.
Přindiš a Krejčí úspěšní: Kajakáři obsadili druhé a třetí místo na Světovém poháru ve vodním slalomu v Krakově. Nestačili jen na Clarkea.
Lipavský v úterý navštíví Slovensko: Sejde se se svým protějškem Blanárem, ministrem obrany Kaliňákem i nově zvoleným prezidentem Pellegrinim.
Slova papeže Františka: Umělá inteligence je okouzlujícím i hrozivým nástrojem, řekl na zasedání summitu zemí skupiny G7.
Policie v Praze zadržela cizince: Je podezřelý z násilného trestného činu v Německu, uvedla to na síti X. Podle DPA je muž podezřelý z vraždy dívky.
Nehoda na D2 uzavřela provoz na Brno: Na místě zasahovali záchranáři.