V kategorii kadetek 11 - 12 let si zlato přivezla Míša Pospíšilová. Výkon je o to cennější, že přišel po loňském dlouhém zranění, Míša vydržela a do přípravy a tréninku dala maximum. Poprvé na start v této kategorii se postavila Karolína Veselá, statečně na 17. místě. Kategorii sportovního aerobiku uzavírala Eliška Hněvsová v kategorii dospělých na 4. místě.

Z fotbalového utkání I.B třídy Velim B - Pátek (3:1)
I.B třída: Posílený Pátek narazil, lídr z Vykáně nestačil na Milovice

V letošní sezoně oddíl do této třídy nasadil i dva fitness týmy. V kategorii kadet 11 - 13 let Rebelky a v kategorii dospělých Devils. Rebelky ve složení Anna Vaněrková, Míša Pospíšilová, Karolína Křižková, Klaudie Kadlecová, Vanessa Hubalovská, Eliška Točíková a Agáta Novotná zacvičily na výbornou a v konkurenci osmi týmů braly zlaté medaile. Devils ve složení Eliška Hněvsová, Anežka Pinkasová, Nikola Dobrkovská, Barbora Dvořáková, Beáta Javůrková, Lucie Janečková byly třetí.

„Děkujeme za nádherné výsledky všem závodnicím a těšíme se moc na další, jarní sezona nám teprve začíná,“ radovala se z úspěchů trenérka poděbradského Sokola Monika Sobotková.