V této soutěži měl v každé věkové kategorii několik zástupců i poděbradský oddíl. V nejmladší se představil poprvé na soutěži čtyřletý Jan Bedrna a spolu se Sofií Gramanovou si odvezli medaile  za účast. V další kategorii šestiletých byla na druhém místě Anetka Bedrnová, ta si přivezla stříbrnou medaili a dětské kolo. V kategorii 7 – 8 let byla druhá Patricie Gramanová, ve finálové patnáctce i Nikola Dobrkovská, Julie Vrchotová, Beáta Horáková a Klárka Spáčilová. „Musíme dodat, že tentokrát zde soutěžilo kolem devadesáti dětí v každé kategorii," uvedla trenérka poděbradského klubu Monika Sobotková.

V kategorii 9 – 11 let byly ve finálové dvacítce Nela Dobiášová, Anna Vitoušová a Betty Hujerová. V kategorii 12 – 14 let skončila čtvrtá Dominika Herzánová, ve finále cvičila Barča Hrodková. V kategorii 15 – 25 let  byla bronzová Kateřina Martínková a ve finále i Betty Kárová.

Dále se konal závod 1. výkonnostní třídy ve sportovním aerobiku v Kladně. Tohoto závodu se v kategorii juniorek 14 – 16 let zúčastnila poprvé Kateřina Martínková. „Cílem bylo postoupit do finálové šestky, to se podařilo a Kateřina si přivezla diplom za šesté místo," řekla trenérka.

V Pardubicích se konalo další postupové kolo Miss Aerobik a Dance. „Naše závodnice opět nepřijely domů z prázdnou a všechny postoupily do finálového kola, které bude v únoru v Praze. Nejlépe si vedla Nela Dobiášová, která si přivezla stříbrnou korunku z kategorii 11 – 13 let. Postup do hlavní soutěže si přivezla i Anetka Bedrnová, Zdenina Vrzáčková a Adriana Crkalová," dodala Sobotková.