Nejúspěšnější reprezentantkou je Aneta Bedrnová, která se po výborně odcvičené sestavě ve všech třech kolech stala mistryní světa v kategorii juniorů. „Její pečlivý trénink a nezdolná vášeň pro aerobik ji dovedly až na vrchol. Tímto výkonem přinesla čest nejen sobě, ale také celému týmu Butterfly. Jsme na ni neuvěřitelně pyšní,“ neskrývala obrovskou radost jedna z trenérek oddílu Michaela Holubcová.

Aneta Bedrnová se také představila v kategorií youth dua společně s Kristýnou Fryšákovou. Toto nadějné duo s choreografií Africa si i přes bezchybně zacvičené finále odvezlo stříbrné medaile, což dokazuje, že talent a spolupráce jsou klíčovými faktory. „Děkujeme za spolupráci AK Olomouc,“ hlesla trenérka.

Z fotbalového utkání I.B třídy Semice - Velim B (4:1)
I.B třída: Vykáň předvedla na konci neskutečný obrat. Dejl v Ostré skončil

Úplně prvním světový šampionát to byl pro poděbradské Tarzanky - juniorské duo Karolína Prokšová a Anna Třetinová, které na svém prvním mistrovství světa obsadily čtvrté místo. „Jejich odhodlání a bojovný duch jsou vzorem pro mladší generace,“ uvedla Holubcová.

A nejstarší reprezentantky Aerobic teamu Butterfly, trio ve složení Natálie Vinecká, Anna Hejcmanová, Amálie Paslerová, se umístily na čtvrtém místě, což je v konkurenci světových týmů také výjimečný výsledek. „Holky předvedly v obou kolech parádní sestavu,“ chválila svěřenkyně trenérka Butterfly.

Celý poděbradský tým oslavuje výkony svých svěřenkyň. Trenérkami dívek jsou Michaela Holubcová a Alena Bedrnová.