Součtem bodů za prvních šest závodníků v pořadí každé disciplíny a kategorie bylo určeno pořadí škol, kde s ohromujícím náskokem pětačtyřiceti bodů obhájila prvenství pořádající ZŠ Hořátev. K zisku poháru za nejlepší školu ji pomohly skvělé individuální výkony hořátevských žáků a žákyň. V nejmladších dívkách se dvakrát dostaly na stupně vítězů E. Hrdličková a M. Přibylová shodně v běhu na 50 metrů a 400 metrů. Ve sprintu vyhrál také páťák T. Duchoň, v nižší kategorii v delším běhu A. Dědek, který navíc přidal triumf ve skoku dalekém výkonem 361 cm. Podobně si vedl O. Musil, který jasně vyhrál svoje disciplíny hod míčkem a běh na 400 metrů. Že jsou v Hořátvi dobré skokanky předvedla i vítězka skoku mladší žákyně V. Dědková.

Na druhém místě v pořadí se umístila překvapivě ZŠ Běrunice, která se opírala zejména o dobrý hod míčkem, kde zvítězili D. Dvořáček a E. Kneblová, ve skoku přidal prvenství F. Veliký. Velký souboj probíhal o třetí místo, nakonec se radovalo ZŠ Hradištko s atleticky disponovanou M. Mojžíšovou (výhra v hodu a běhu na 400 metrů) o pouhé tři body před ZŠ Vrbová Lhota, které výrazně pomohla  vítězka sprintu N. Třešňáková. Z dalších výborných individuálních výkonů zaujala ještě J. Raulová z Křečkova, vítězka obou běhů, a J. Makeš ze Strak, který vyhrál sprint pěkným časem 8,26 s a přidal i výhru v hodu míčkem.

Pořadí: 1. Hořátev 115 bodů, 2. Běrunice 70, 3. Hradištko 66, 4. Vrbová Lhota 63, 5. Tatce 42, 6. Sokoleč 35, 7. Straky 32, 8. Křečkov 31, 9. Budiměřice 28, 10. Kovanice 28, 11. Kostelní Lhota 21.

Milan Vydra