V obou osmičlenných skupinách bylo mnoho zápasů vyrovnaných a rozhodovaly poslední sety i jednotlivé míčky. Nejvíce se na medaili nadřela D. Haklová (Sadská), která svedla hned tři velmi vyrovnané souboje 3:2 a vybojovala druhé místo před J. Novákem a A. Luňákem, když všichni prohráli s vítězným D. Baladránem (všichni Lysá nad Labem). Skupinu mladších ovládl se ztrátou pouhých tří setů J. Čulík (Lysá), druhá se umístila E. Hrdličková (Sadská) a třetí V. Švorc (Přední Lhota).

Po okamžitém zpracování výsledků TOPky se přistoupilo k vyhodnocení celé sezony, ve kterém se započítávaly čtyři nejlepší výsledky ze šesti možných odehraných turnajů. Vyhodnoceni byli vždy tři chlapci a dvě dívky. V mladších si do Sadské odvezly poháry E. Hrdličková a B. Jirásková. Z chlapců získali pohár J. Čulík, V. Švorc a J. Andrlík (Zomka Nymburk). Ve starších dívkách v celkovém hodnocení přeskočila díky druhému místu na TOP D. Haklová na tomto absentující Z. Andrejovou. Podobně díky dobrému výsledku na TOP zamíchal celkovým pořadím A. Luňák a vyhoupl se z 5. místa na bronzovou příčku těsně před M. Hlavatého (TTC Poděbrady) a L. Holčáka (Loko Nymburk). Druhý skončil J. Novák a celkovým vítězem se stal D. Baladrán.

„Na konci sezony též gratulujeme i trenérům dívek za Sadské (M. Vydra) a chlapců z Lysé (M. Boháč), neboť jejich svěřenci získali celkem sedm z deseti celkových ocenění. A poděkování patří i dvěma nejčastějším organizátorům regionálních turnajů a to oddílům TJ Sadská a TJ Dvory,“ uvedla za pořadatele Kateřina Sláčalová.