Poděbrady opět ožijí chodeckými závody

V sobotu 21.dubna se v Poděbradech uskuteční  sportovní den. Dopoledne dostanou prostor ke sportování žáci místních škol a odpoledne nastoupí chodci ke svým závodům. Od těch mladších po veterány. Ale hlavní závodem je mistrovství České republiky mužů a žen na 20 km v chůzi. Je to také součást mezistátního utkání družstev na 20 km v chůzi, mítink Evropské Atletiky EA.

AFK Nymburk hledá nové fotbalové talenty

Klub AFK Nymburk pořádá ve dnech 16. a 18. dubna od 16 hodin na hřišti AFK nábor dětí do fotbalové přípravky pro ročníky 2004, 2005, 2006, 2007, vítány budou i mladší děti. Nábor bude proveden formou kruhového tréninku, kde děti projdou několik stanovišť, a bude trvat hodinu. Pod AFK Nymburk bude nadále fungovat Brankářská škola Jana Chrastila – tréninky vždy na www.brankarskaskola.cz – pro přípravku + mladší a starší žáky. Informace na telefonu: 602 243 441, 774 343 465, správce hřiště 732 828 248.

Chcete si zacvičit? Máte možnost

Oddíl aerobiku TJ Sokol Poděbrady a město Poděbrady zve všechny příznivce pohybu na čtvrtý ročník soutěže Poděbradská brána, který se koná v neděli 22. dubna od 9 do 18 hodin v nymburském sportovním centru. Jedná se o celorepublikovou soutěž v pódiových skladbách aerobiku v kategoriích komerční aerobic, aerobic team show, step, fitness team a Zumba team a věkových kategoriích 4 – 99 let. Další informace můžete získat na www.hexaclub.cz nebo na e-mailu: monika.sobotkova@seznam.cz nebo telefonním čísle 606 822 561.

Děti si zasportují na celodenní akci

AFK Nymburk zve všechny děti, mládež a dospělé na celodenní akci s názvem „Chráníme děti“, kterou pořádá v sobotu 12. května v areálu AFK. Večer (až do rána) bude hudební zábava pro dospělé. Pořadatelé se těší na všechny děti a na spolupráci se všemi oddíly. V rámci programu se uskuteční dětská olympiáda (různé sporty a soutěže), ukázka práce Policie ČR, hasiči a záchranná služba, Olympiáda dětský záchranář a od 20 hodin začne program pro dospělé – ukázky bojových sportů v kleci nebo ringu, vystoupí Mistr světa v kickboxu Jan „Mikráč“ Vlasák.

Stolní tenisté budou mít dostaveníčko

Chcete si zasportovat a máte rádi především stolní tenis? Tak to je šance právě pro vás. Sokol Písková Lhota oddíl stolního tenisu uspořádá v sobotu 28. dubna od 9 hodin devátý ročník Memoriálu Zdeňka Fajmana. Startovné je padesát korun a občerstvení možno zakoupit v místní hospůdce. Přihlášky přijímá do 26.dubna Petr Mráz na telefonním čísle  721 345 514.