V sedlčanské sportovní hale měly poděbradské dívky možnost odehrát celkem dvě utkání, když soupeřkami jim byly již tradičně týmy Lions Hostivice a Sokol Bělá pod Bezdězem, tedy družstva, která historicky byla vždy nad síly poděbradských žákyň. Na turnaj byla nominována dvanáctičlenná sestava. Tým byl naladěn na vzestup výsledků v průběhu jarní soutěže, kdy se mu daří hrát velice vyrovnaná utkání se všemi soupeřkami v soutěži.

V prvním utkání narazily poděbradské házenkářky na tým, se kterým v této sezoně vždy prohrály vysokým rozdílem a který se prezentuje velice rychlou házenou a aktivní obranou, tedy družstvo Lions Hostivice. Do utkání vlétly poděbradské hráčky jako uragán a velmi agresivní a rychlou hrou si brzy vytvořily velice slibný náskok. Což bylo znásobeno také kvalitní obranou, kterou ještě velmi často podporovala v brance výborně chytající Jana Pýchová. První poločas skončil rozdílem pěti branek ve prospěch poděbradských hráček 14:9, když o branky se postarala hned osmička hráček, nejvíce s pěti brankami duo Adriana Skokanová a Barbora Kosinová. Druhý poločas byl v režii hostivických Lvic, které se svoji aktivní hrou snažily utkání zdramatizovat. To se jim také povedlo, nicméně ani jednou se v průběhu druhého poločasu nedostaly do vedení, když v závěru utkání vždy snižovaly na rozdíl jediné branky. Konečný výsledek 24:23 pro poděbradské dívky znamenal velkou radost celého týmu a také velkého počtu fanoušků na tribuně.

Dívky Sokola Bělá p. B, které byly druhým soupeřem na turnaji, také chtěly využít svých větších zkušeností a již lépe zvládnutých herních dovedností, nicméně poděbradské házenkářky se jim v tomto utkání oproti předchozím zápasům stále více vyrovnávají a to zejména v útočné činnosti. Průběh tohoto utkání byl velice podobný zápasu s Lions Hostivice, i když skóre se v první poločase přelévalo jako na houpačce, nakonec poděbradské dívky dokázaly první polovinu utkání ovládnout rozdílem pět branek 15:10. Také druhý poločas se nesl v podobném duchu, tedy mohutného dotahování skoré v podání bělských dívek, ty se však na lepší než remízový stav v průběhu celého utkání nedostaly. Tomu odpovídal i konečný stav 23:23, a zisk dalšího bodu do ligové tabulky a co víc, historicky první získaný bod s tímto soupeřem. Také v tomto utkání se dokázala prosadit hned sedm poděbradských hráček, nejvíce se třinácti brankami Anežka Thérová.

Další turnaj sehrají poděbradské házenkářky v rámci dalšího kola Středočeské ligy 5. května 2024 na domácím hřišti TGM město, kde jim budou soupeřkami družstva Házená Mělník, Sparta Kutná Hora a Spartak Příbram.