V prvním utkání se Poděbradští utkali s dívčím a dobře fyzicky vyspělým týmem Házené Mělník. I přes výše zmíněný fakt, tedy větší fyzickou vyspělost mělnických dívek, měl poděbradský tým značnou devízu v podobě větší herní vyspělosti a lépe zvládnutých základních házenkářských dovedností. Od začátku utkání se celý poděbradský tým dokázal gólově prosazovat a to jak po rychlém, tak postupné útoku. V brance předvedl celkem jedenáct zákroků Adam Bradna, v útoku vstřelil deset branek Ondra Beneš, šest Mikuláš Beran, čtyři Matěj Beneš, Štěpán Cícha a Filip Urbánek a tři góly dal Daniel Urban. V obranné fázi na sebe upozornil hned čtyřmi získanými míči Ondra Škopek a dva měl Adam Pošík. Na čem celý tým musí určitě zapracovat, je proměňování sedmimetrových hodů, když v průběhu tohoto zápasu byl hned pětkrát krát neúspěšný.

Také ve druhém utkání čekal na družstvo dívčí tým TJ Turnov, jednalo se však o herně a dovednostně mnohem vyspělejší družstvo než v předchozím zápase. Díky i dalším faktorům, mezi které také patřila větší fyzická vyspělost turnovských dívek, bylo pro mladší žáky Poděbrad mnohem těžší se prosadit v postupném útoku. V obrané fázi, byl pro celý tým velký problém ubránit spolupráci spojek s fyzicky dobře vyspělou pivotkou. Celý tým bojoval po celé utkání, v útočné fázi a situacích jedna na jedna se to nejvíce dařilo se čtyřmi brankami Štěpánu Cíchovi, gólově se dokázali prosadit Matěj Beneš se třemi brankami, Ondřej Beneš také třemi góly a Mikuláš Beran dal jednu branku.

„Oba zápasy lze hodnotit pouze pozitivně, vzhledem postupnému hernímu růstu a také týmovému a kamarádskému přístupu celého poděbradského družstva. Kluci mají v rámci této soutěže možnost získat tolik potřebné zkušenosti, které se jim v budoucnu určitě budou hodit,“ uvedl trenér oddílu Házená Poděbrady Tomáš Vejvar.

Tým nastoupil ve složení: v brance Adam Bradna, dále se na pozicích spojek střídali Mikuláš Beran, Štěpán Cícha, Ondřej Beneš, Matěj Beneš. Na obou křídlech ukazovali své doposud získané dovednosti Filip Urbánek, Ondra Škopek a Adam Pošík, na pivotu se snažili prosadit Daniel Urban a Iker Silva.