ČELÁKOVICE – ŠACUNG 6:3

S lépe tabulkově postaveným soupeřem to neměli domácí nohejbalisté vůbec snadné. Hosté sice stále prohrávali, ale rozhodně neprodali svoji kůži lacino a neustále dotahovali náskok domácích. Ti ale podali zodpovědný výkon a získali pro sebe potřebné vítězství.

„Při čtvrtečním tréninku se nám zranil Vedral, a tak jsme museli trochu pozměnit sestavu dvojic. Rozhodujícími momenty byly naše výhry v úvodních dvojicích a také fakt, že z pěti třísetových zápasů jsme vyhráli čtyři nejtěsnějším poměrem 10:9. Nesmím zapomenout také na bojovnost, kterou jsem v předchozích kolech postrádal," zhodnotil utkání kapitán Čelákovic Martin Flekač.

Sled zápasů: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 5:2, 5:3, 6:3. Spartak Čelákovice: Kolenský, J. Kaděra, Flekač, Spilka, L. Souček, Doucek, Bareš. Šacung Benešov: Doubrava, Kalas, Řehák, Kadeřábek, Kupský, Knytl, Makara, Chejn. Rozhodčí: Dutka, Vanya. Diváci: 250.

CHABAŘOVICE – ČELÁKOVICE B 6:4

Rezerva Spartaku prohrála první zápas, pak ale dokázala ve čtyřech dalších zvítězit a díky tomu převážila misky vah na svoji stranu. Domácí ale ukázali, jak se bojuje, vyhráli zbylá utkání a tím i celý mač.

„Po nevydařené první dvojce jsme razantně otočili vývoj utkání, ale soupeř to nezabalil a uštědřil nám lekci v efektivitě," řekl po utkání kapitán Čelákovic Petr Štěpánek.

Sled zápasů: 1:0, 1:4, 6:4. Čelákovice B: Štěpánek, Holzman, Jeník, Schneider, Padělek, Kyliánek, Šafr.