Nymburský deník bude opět ve spolupráci a agenturou vyhlašovat Nejúspěšnější sportovce roku 2017. A vy, čtenáři Nymburského deníku, můžete vybírat svého favorita. Vítěz čtenářské ankety pak získá titul Hvězda deníku. Vybírat můžete z následující nabídky.

Slavnostní vyhlášení se uskuteční v pondělí 15. ledna 2018 v Obecním domě v Nymburce.

Nyní na stránkách tištěného Nymburského deníku vychází kupon, na kterém označíte svého favorita. A kupon doručíte do redakce (Palackého třída 78/40, 288 02 Nymburk).

JEDNOTLIVCI DOSPĚLÍ

Tomáš Havránek – plavec z Poděbrad získal titul mistra republiky, pokořil osm let starý rekord

Michaela Drabálková – silová trojbojařka Nymburka získala titul mistra republiky

Jaromír Sršeň – v barvách nymburského Sokola, oddílu silového trojboje, získal titul mistra republiky

Pavol Demčák – silový trojbojař Nymburka skončil na mistrovství Evropy na pátém místě, pokořil český rekord ve dřepu, navíc byl pátý na světě v benčpresu a první na ME v benčpresu Masters

Martin Fuksa – rychlostní kanoista z Nymburka se stal mistrem světa v Račicích

Lukáš Hodboď – atlet z Nymburka získal na univerziádě třetí místo ve štafetovém běhu na 4 x 400 metrů

Karel Ruso – druhý na mistrovství Evropy v silovém trojboji Masters

Vít Müller – atlet z Nymburka získal na univerziádě třetí místo ve štafetovém běhu na 4 x 400 metrů

Ondřej Petr – kanoista Loko Nymburk získal titul mistra republiky v kategorii Masters

František Hakl – rodák z Čelákovic získal v dresu České reprezentace v malém fotbale titul mistra světa

Daniel Vencl – boxer poděbradského oddílu se stal mistrem světa organizace GBF v křížové váze

Petr Kubík – nymburský bojovník MMA byl zlatý a stříbrný na mistrovství Švýcarska

Martin Kříž – basketbalový reprezentant České republiky na ME 2017 v Rumunsku

Zdeněk Čadek – sportovní střelec SSK Bohemia Poděbrady skončil na mistrovství Slovenska dvakrát na třetím místě

JEDNOTLIVCI MLÁDEŽ

Kristýna Šustrová – nymburská hráčka se dostala do volejbalové reprezentace kadetek, hraje extraligu za Liberec

Marek Schlauf – lyský borec se stal vicemistrem republiky v kulečníkových disciplínách

Daniela Průšová – závodnice z Poděbrad se stala mistryní republiky v twirlingu

Aneta Bedrnová – stala se mistryní republiky Master Class v aerobiku

Michal Hájek – plavec Lokomotivy Nymburka se stal žákovským mistrem republiky

Dominika Herzánová – sportovkyně z Poděbrad se stala se svými kolegyněmi mistryní světa v aerobiku trojic

Natálie Trikalová – poděbradská boxerka má doma titul mistryně republiky v kategorii do 60 kilogramů – přípravka 10 – 14 let

Jiří Němeček – v bojích MMA byl nymburský borec zlatý na turnaji v Hong Kongu, dále zlatý a stříbrný z mistrovství Švýcarska

Jakub Šlambor – druhé místo bral nymburský bojovník na mistrovství Švýcarska v MMA

Tomáš Hradil – kajakář Loko Nymburk se stal třikrát mistrem republiky, druhý byl na závodech olympijských nadějí

David Volák – kajakář Nymburka vybojoval třetí místo na ME juniorů, stal se mistrem republiky

Lukáš Souček – nohejbalista Čelákovic získal v dresu české reprezentace zlato na mistrovství světa juniorů ve trojicích

Filip Novotný – basketbalový reprezentant České republiky juniorů v basketbale 3x3

Martin Kolář – basketbalový reprezentant České republiky U20 na ME v Řecku

Vojtěch Vejvar – mistr České republiky U17, kapitán družstva BA Nymburk U17

Daniel Mrázek – mladý krasobruslař se stal pošesté za sebou mistrem republiky, šestkrát vyhrál závod Českého poháru

Kateřina Mrázková – šestkrát vyhrála krasobruslařská žákyně závod Českého poháru, třetí byla na mistrovství republiky

Simona Dobrkovská – jedenáctiletá plavkyně se stala na Letním poháru pětkrát mistryní Čech, na Zimním poháru vyhrála jednou

Anna Dušková – juniorská krasobruslařka z Lysé nad Labem září mezi dospělými. Na ME skončila s partnerem Bidařem na sedmém místě, na MS byli čtrnáctí. Navíc se kvalifikovali na olympijské hry

Ondřej Hodboď – atlet SKP Nymburk vyhrál mistrovství republiky dorostu na dva tisíce metrů překážek, navíc vyhrál Velkou kunratickou

TÝMY DOSPĚLÍ

Basketbalisté Nymburka – opět vyhráli Český pohár, počtrnácté se stali mistry republiky, účastník play off Champions League

Fotbalisté Čechie Vykáň – povedlo se jim postoupit z krajského přeboru do divize

Fotbalisté Polabanu Nymburk – A tým mohl slavit postup z druhého místa divize do třetí nejvyšší soutěže

Dragon team Nymburk – dračí loď Nymburka vyhrála čtyři mistrovské tituly, třikrát byla vicemistrem a vyhrála Český pohár, na mistrovství Evropy klubových posádek byl Nymburk druhý a dvakrát třetí

Nohejbalisté Čelákovic – skončili v extralize na třetím místě, šestnáct zápasů v řadě neprohráli

Sport. střelkyně Poděbrad – družstvo žen ve složení Marie Jechová, Anna Rýglová a Daniela Kožuriková skončilo na třetím místě na mistrovství republiky

TÝMY MLÁDEŽ

Basketbalisté Nymburka U17 – kadeti vyhráli domácí Final 4 a stali mistry republiky

BA Nymburk U11 – nejmladší minižáci brali třetí místo na Mistrovství České republiky U11

BA Nymburk U19 – junioři skončili čtvrtí na Mistrovství České republiky juniorů

BA Nymburk U14 – mladší žáci byli pátí na Mistrovství České republiky mladších žáků

C2 kanoe junioři – Adam Holenka a Lukáš Franěk – mistři republiky, pátí na ME juniorů a čtvrtí na MS juniorů

Volejbal kadetky Nymburk – mladé volejbalistky se dokázali zachránit v lize

Basket Sadská U12 – mladé basketbalistky Sadské skončily na druhém místě na mistrovství České republiky

Fitness tým Poděbrady – skladba Šeherezády vyhrála všechny závody druhé výkonnostní třídy v aerobiku a vybojovala postup do nejvyšší třídy