ČZU PRAHA B – NYMBURK  3:1

Do utkání sice nastoupili hosté plni elánu a první set soupeře jednoznačně přehráli a set získali pro sebe. To ovšem bylo vše, co Nymburk předvedl. Od druhého setu nastal nepochopitelný zvrat. Nymburk produkoval z ničeho nic velké množství chyb a dobře hrající soupeř z Prahy si stále udržoval náskok. „Neměli jsme jedinou zbraň, kterou bychom  soupeře dostali do potíží. Z toho vyplynul výsledek 3:1 pro Prahu," řekl zklamaně předseda nymburského klubu Jindřich Licek.

VK KLADNO – NYMBURK  2:3

Kladno se také potýká se svou výkonností. Hrálo se o to, zda se nymburští hráči vymaní z krize. Nástup hostí byl opět excelentní, ale postupně se karta obracela. Nymburk prohrával 2:1 na sety a tentokráte hráči Nymburka zabojovali, a to je zachránilo v utkání. „Nakonec jsme vybojovali důležité vítězství tři dva  a po delší době opět vyhráli. Vítězství snad dodá našemu týmu potřebné sebevědomí a chuť do dalších bojů," přeje si Licek.

Dalším soupeřem Nymburka je Hradec Králové. Nejdříve se hraje v pátek v Hradci Králové a v sobotu proti stejnému soupeři doma v Nymburce od 11 hodin v hale ZŠ Komenského.