„Utkání v Brně potvrdila vyrovnanost obou soupeřů. O té svědčí fakt, že kromě dvou setů se vždy hrály koncovky," uvedl před domácími zápasy předseda nymburského oddlílu Vojtěch Věchet. „Brněnští kralovali útokem obou smečařů, my pestřejší hrou středem sítě a ve druhém utkání i bojovností v poli. Obě družstva se hodně trápí na příjmu podání," všiml si v prvních dvou střetnutích předseda nymburského klubu.

Soupeři se asi nemají čím překvapit, rozhodovat bude momentální forma. „Volejbal Brno B je mladý nadějný tým, který je složen z extraligových mladších hráčů, juniorů a některých starších bývalých extraligových hráčů. Brno skončilo v dlouhodobé části před námi a bylo jasné, že semifinále bude tvrdý oříšek pro naše zkušenější borce. Věřím, že s vaší pomocí kluci zabojují a poperou se o postup do finále první ligy," věří v podporu publika Věchet.

Nymburáci se také mohou předvést před kamerami jedné z lelevizí. „Podařila se nám domluvit skvělá prezentace nymburského volejbalu v televizi Sport5. Tento kanál uvede magazín o utkání i o činnosti celého volejbalového klubu Volleyball Nymburk. Součástí je i turnaj v minivolejbalu (17.30) před zápasem první ligy. Nezapomeňte sledovat Sport5 v pondělí 3. března od 19.30 hodin," dodal Vojtěch Věchet.