V pátečním utkání se v dresu Nymburka představí nová posila. „Na střídavý start přichází z extraligových Benátek nad Jizerou libero Vladimír Sadílek," prozradil jméno nové akvizice předseda nymburského volejbalového klubu Vojtěch Věchet. „Měl by pomoci hlavně na přihrávce, kde se od začátku sezony trápíme. Sadílek prošel družstvy ČZU Praha a minulou sezonu odehrál na Kladně," nastínil předseda, co si od nového borce slibuje.

Nymburští letos ve velice vyrovnané soutěži bojují o každý bod, který by je přiblížil vyřazovacím bojům.

V pátek přijede do Nymburka Tesla Brno, jeden ze soupeřů v tomto boji. „V týmu brněnského celku hrají hráči, kteří se nedokázali prosadit v extralize a nadějní junioři. Očekávám vyrovnané utkání. Bude potřeba ubránit jejich univerzála, kde má Tesla největší sílu," ví o protivníkových hlavních zbraních předseda nymburského klubu.

V sobotu v netradičním čase v 18 hodin přijede vedoucí tým soutěže Black Volley Beskydy. „Hosté jsou jasným favoritem. Družstvo složené z bývalých extraligových hráčů a reprezentantů (Kubala, Jambor, Plichta – pozn. redakce) ze čtrnácti zápasů odešlo jen dvakrát poraženo! Že se dá hrát s každým, jsme se už několikrát přesvědčili, tak doufám, že kluci zabojují a pokusí se překvapit," přeje si před utkáním s jasným lídrem tabulky první ligy Věchet.

Program

PÁTEKNymburk – Tesla Brno
hala ZŠ Komenského
19.45 hodin

SOBOTANymburk – Beskydy
hala ZŠ Komenského
18 hodin