Favorizovaný tým SKP Nymburk, složený převážně ze zkušených veteránů, si v klidu dokráčel pro celkový triumf a svým třetím místem na finálovém klání jasně potvrdil celosezonní výkonnostní stabilitu, když v rámci sedmi sehraných turnajů bral vždy medailové umístění.

Celkově druhý flek si vybojoval posílený Žert Nymburk, když závěrečný turnaj nekompromisně opanoval bez ztráty jediného setu. Druhé místo na turnaji braly ambiciozní Poděbrady, které se díky tomu vyhouply na celkově třetí místo před Mašinku Nymburk, která na finálovém turnaji opět herně korodovala a skončila na pátém místě. Díky tomu bylo unavené drážní volejbalové těleso odsunuto na bramborový post absolutního pořadí. Čtvrté místo vybojovaly na finále mladí borci z Mělníka, kteří jsou velkým volejbalovým příslibem do budoucnosti.

Konečné pořadí Mixové ligy Nymburska: 1. SKP Nymburk – 59 bodů, 2. Žert Nymburk – 49, 3. Poděbrady – 44, 4. Mašinka Nymburk – 39, 5. R. E. K. Lysá nad Labem – 32, 6. Lojzo Kouřim – 23, 7. Mladá Boleslav – 20, 8. Mělník – 19, 9. Počernice – 10, 10. Čelákovice – 10.

Tomáš Kokojan