Turnaj opět přinesl několik zajímavostí a perliček. Bratři Pavelkové se ho zúčastnili po boku svých synů v žákovském věku, Železný pro turnaj uměle stvořil dvojici „kousavců“ Skalník a Havlíček a navíc se na turnaji objevil volejbalový profesionál Boula, hrající nejvyšší francouzkou soutěž. Na turnaji se navíc po deseti letech objevil skokan Douda, který utvořil pár s Železným, což se později ukázalo jako mistrovský tah.

Boj o celkové prvenství svedly hned čtyři páry, které celý turnaj předváděly volejbalový debl nejvyššího stupně kvality.

Vše nakonec rozhodl poslední špíl favoritů, ve kterém na sebe narazili Brňáci Muroň – Chromý a Pražáci Douda – Železný. Pražská dvojice vyhrála 2:0 a díky tomu vyhrála i celý turnaj, když všechny zbylé zápasy silných párů skončily remízou 1:1.

O stříbrné medaili nakonec rozhodl vzájemný zápas mezi Nymburáky Kokojanem s Hamerníkem a profesionály Rosenbaumem s Boulou. Bodové skóre měl o bod lepší nymburský pár a tak bral druhé místo.

Pražský turnaj ve volejbalových deblech patří k mekkám deblového sportu, probíhá totiž nepřetržitě od roku 1991. V devadesátých letech měl kredit turnaje I. třídy, nyní je otevřený.

Pořadí: 1. Železný, Douda (Praha), 2. Kokojan, Hamerník (SKP Nymburk), 3. Rosenbaum, Boula (Praha), 4. Muroň, Chromý (Brno).