Krajské volejbalové soutěže po dalších dvou odehraných kolech přinesly změnu na čele jen mezi muži. Dosud vedoucí Benešov, který měl předehráno, odpočíval, a tak se na vrchol vyhouply Dobřichovice B, které tak jdou ve šlépějích svého A týmu, který vládne I. lize. Pro Dobřichovice nebyly Všechlapy příliš velkým soustem, když jim dovolily jen jeden set. Stejně tomu tak bylo u Tuchlovic, které poslednímu Českému Brodu nedovolily ani set.
V soutěži žen se hrálo utkání kola v Rakovníku, který hostil třetí Příbram. Soupeřky se o body podělily, každá vyhrála jeden zápas, a tak šanci dostat se na vrchol měl Komárov, který byl hostem Kralup. Jenže hned první zápas nezvládl, prohrál 1:3. V odvetě, která ovšem nebyla vůbec snadná, vyhrál Komárov až po pětisetové bitvě.

Krajský přebor – muži

15. a 16. kolo: Kralupy – Čelákovice 3:0, 3:0, Všechlapy – Dobřichovice B 1:3, 0:3, Tuchlovice – Český Brod 3:0, 3:0. SKP Nymburk a Benešov měly volno.

Krajský přebor – ženy

15. a 16. kolo: Rakovník – Příbram 3:1, 1:3, Lysá n. L. – Benátky n. Jiz. 3:0, 3:0, Zdice – Mělník 0:3, 3:1, Kladno – Benešov 0:3, 0:3, Kralupy – Komárov 3:1, 2:3.

 1. Rakovník ⋌16 14  2  45:15  30
 2. Komárov ⋌16 14  2  44:23  30
 3. Příbram ⋌16 11  5  38:20  27
 4. Lysá n. L. ⋌16 10  6  39:24  26
 5. Kralupy ⋌16  9  7  32:26  25
 6. Benátky n. Jiz. ⋌16  8  8  30:29  24
 7. Mělník ⋌16  4 12  18:37  20
 8. Benešov ⋌14  5  9  23:32  19