Krajská II. třída – muži

Skupina A – 19. a 20. kolo: Odolena Voda – Lysá n. L. 3:1, 3:0, Milovice – Ml. Boleslav B 3:1, 3:2, Nymburk – Roztoky 2:3, 0:3, Benátky B – Brandýs n. L. 3:0, 0:3.

1. Roztoky⋌ 20 18  2  56:20  38
2. Benátky n. J. B ⋌20 13  7  47:24  33
3. Brandýs n. L. ⋌20 12  8  42:32  32
4. Lysá n. L. ⋌20  8 12  31:42  28
5. Odolena Voda⋌ 18  9  9  36:33  27
6. Nymburk ⋌20  6 14  24:50  26
7. Ml. Boleslav B ⋌18  7 11  28:35  25
8. Milovice⋌ 20  5 15  24:52  25

Skupina B – 23. a 24. kolo: Kutná Hora – Poříčany 3:0, 3:0, Sedlčany – Vlašim 0:3, 0:3, Týnec n. S. – Zruč n. S. 0:3, 3:2, Kostelní Lhota – Poděbrady 0:3, 0:3.

1. Týnec n. S. ⋌22 18  4  56:26  40
2. Poděbrady ⋌20 18  2  57:13  38
3. Kutná Hora ⋌20 15  5  50:26  35
4. Zruč n. S. ⋌22 12 10  47:37  34
5. Kolín ⋌20 13  7  49:30  33
6. Vlašim⋌ 22  9 13  38:43  31
7. Kost. Lhota ⋌22  7 15  30:50  29
8. Poříčany ⋌22  3 19  14:58  25
9. Sedlčany ⋌22  1 21   7:65  23

Skupina C – 23. a 23. kolo: Beroun – Slaný 1:3, 0:3, VK Rakovník B – L. Rakovník 0:3, 2:3, Komárov – Kladno 0:3, 3:1, Hořovice – Tuchlovice 3:0, 1:3.

1. Loko Rakovník⋌ 22 20  2  62:19  42
2. Komárov⋌ 22 14  8  51:36  36
3. Hořovice⋌ 22 13  9  49:33  35
4. Slaný ⋌22 11 11  42:42  33
5. VK Kladno⋌ 22  9 13  37:45  31
6. VK Rakovník B ⋌22  8 14  35:46  30
7. Beroun⋌ 20  8 12  30:41  28
8. Dobříš⋌ 20  8 12  31:46  28
9. Tuchlovice B⋌ 20  5 15  20:49  25

Krajská II. třída – ženy

Skupina A – 19 a 20. kolo: Roztoky B – Roztoky A 1:3, 2:3, Neratovice B – Nymburk 0:3, 0:3, VK Benešovská – Odolena Voda 3:0, 3:0, Kralupy B – Čelákovice 3:1, 3:0.

1. Kralupy B ⋌20 17  3  53:16  37
2. Nymburk ⋌20 16  4  52:17  36
3. VK Benešovská ⋌20 14  6  46:33  34
4. Roztoky B⋌ 20 11  9  42:36  31
5. Roztoky A ⋌20 11  9  44:38  31
6. Čelákovice⋌ 20  6 14  32:47  26
7. Odolena Voda ⋌20  4 16  19:51  24
8. Neratovice B ⋌20  1 19   9:59  21

Skupina B – 23. a 24. kolo: Dobřichovice C – Nučice 3:1, 3:1, Nové Strašecí – Dobřichovice B 3:2, 1:3, Zdice B – Zdice A 0:3 kont., 0:3 kont., Slaný – Komárov B 1:3, 0:3, Dobříš – Beroun 1:3, 0:3.

1. Dobřichovice C ⋌26 23  3  74:18  49
2. Komárov B⋌ 26 22  4  70:23  48
3. Zdice A ⋌24 21  3  67:19  45
4. Dobřichovice B⋌ 24 17  7  59:29  41
5. Nové Strašecí ⋌26 12 14  44:57  38
6. Nučice ⋌24 12 12  42:46  36
7. Slaný⋌ 26 10 16  43:54  36
8. Beroun ⋌26  6 20  32:62  32
9. Dobříš ⋌26  4 22  20:68  30
10. Zdice B⋌ 36  5 31  24:99  23