Nymburk – Tuchlovice 2:3 a 1:3

V prvním zápase domácí po prvním setu prohrávali, pak ale stav zápasu otočili. „V prvním setu jsme stáhli z 23:19 na 23:23, ale pak jsme udělali dvě chyby a prohráli jsme,“ řekl nymburský hráč Vojtěch Věchet. Ve čtvrté sadě Nymburští zlepšili příjem i útok a dlouho vedli. Set přesto nakonec prohráli, když za stavu 16:16 začali opakovat své chyby. Poté Nymburk prohrál i tie break. „V rozhodující sadě byli lepší hosté. Ale jinak to byl velice dobrý zápas,“ uvedl Věchet. Ve druhém střetnutí hosté domácí tým převyšovali v útoku i obraně. „Utkání bylo jednoznačné,“ přiznal nymburský hráč

Kralupy – Všechlapy 3:0 a 3:0

Hosté neměli na palubovce současného lídra soutěže žádnou šanci a jednoznačně prohráli oba zápasy, když nezískali ani bod. Všechlapy byly smířeny s porážkou už před začátkem střetnutí. „My jsme odjeli k zápasu jen v šesti a sestava byla hodně oslabená, chybělo hodně hráčů. S porážkou jsme byli smířeni, počítali jsme s ní,“ přiznal všechlapský volejbalista Jan Šritter, který v sestavě svého týmu také chyběl.

Mělník – Čelákovice 3:2 a 3:1

Volejbalisté Čelákovic sehráli dva vyrovnané duely, oba však prohráli. „Obě střetnutí byla hodně vyrovnaná, zápasy to byly bojovné a rozhodovaly je koncovky. Domácí byli o něco bojovnější. Nám v rozhodujících chvílích odešel příjem a to rozhodlo o našich dvou porážkách. Kvůli horšímu příjmu jsme totiž nemohli tak razantně zaútočit,“ řekl čelákovický hráč Pavel Truksa.