Úmyslně nepíšeme o postupujících, protože, jak už se několikrát stalo v minulých sezonách, vítězové skupin ve většině případů nemají o vyšší soutěž zájem a to především z důvodů, že I. třída se hraje v zimních měsících v halách, což je pro oddíly z těchto soutěží vydání navíc. Takže uvidíme, zda se najde některý vítěz, který Přebor I. třídy mužů nebo žen bude nakonec hrát.

V každém případě se i tentokrát narodily zajímavé výsledky. Mezi ně patří i porážka vedoucích Benátek B v Lysé n. L. A protože druhý Mělník si snadno poradil s předposledními Milovicemi, má šanci bojovat i celkové prvenství.

Přebor II. třídy – muži

Skupina A
25. a 26. kolo:
Lysá n. L. – Benátky n. J. B 3:1, 1:3, Brandýs n. L. – Mladá Boleslav B 3:0, 3:1, Jenštejn – Odolena Voda 0:3 kontumačně, 0:3 kontumačně, Mělník – Milovice 3:1, 3:0.

 1. Benátky n. J. B ⋌24 22  2  69:20  46
 2. Mělník⋌ 24 21  3  65:20  45
 3. Lysá n. L. ⋌26 16 10  57:38  42
 4. Brandýs n. L. ⋌26 15 11  55:40  41
 5. Ml. Boleslav B ⋌26 12 14  43:58  38
 6. Odolena Voda ⋌26 10 16  44:52  36
 7. Milovice⋌ 26  5 21  24:66  31
 8. Jenštejn ⋌26  1 25   3:76   3

Skupina B
31. a 32. kolo:
Zruč n. S. – Kolín 3:1, 3:2, Poděbrady – VK Nymburk 3:0, 2:3, Týnec n. S. – Kutná Hora 3:1, 1:3, Poříčany – Vlašim 2:3, 0:3.
33. a 34. kolo: Vlašim – Týnec n. S. 1:3, 3:0, Kutná Hora – Poděbrady 1:3, 1:3, VK Nymburk – Zruč n. S. 0:3, 0:3, Kolín – Kostelní Lhota 3:1, 3:0.

 1. Vlašim ⋌30 25  5  84:36  55
 2. Poděbrady⋌ 30 24  6  77:32  54
 3. Zruč n. S. ⋌30 21  9  71:42  51
 4. Kolín⋌ 32 19 13  70:62  51
 5. Kutná Hora⋌ 30 19 11  65:45  49
 6. Týnec n. S. ⋌30 16 14  64:54  46
 7. Kostelní Lhota⋌ 30  5 25  27:81  35
 8. Nymburk⋌ 30  4 26  29:83  34
 9. Poříčany⋌ 30  3 27  25:87  33

Skupina C
25. a 26. kolo:
VK Rakovník B – Dobříš 3:0 kontumačně, 3:0 kontumačně, Roztoky – Beroun 3:0, 3:0, Hořovice – Loko Rakovník 1:3, 2:3, Kladno – Komárov 2:3, 3:1.

 1. Loko Rakovník⋌ 26 22  4  68:24  48
 2. Hořovice ⋌26 19  7  63:32  45
 3. Roztoky⋌ 26 18  8  61:33  44
 4. Komárov⋌ 26 15 11  54:42  41
 5. VK Rakovník B ⋌26 11 15  40:57  37
 6. Kladno⋌ 26 10 16  48:54  36
 7. Beroun ⋌26  7 19  26:63 33
 8. Dobříš⋌ 26  2 24  18:73  26

Přebor II. třídy – ženy

Skupina A
31. a 32. kolo:
Neratovice B – Roztoky B 0:3, 1:3, Čelákovice – Ml. Boleslav 0:3, 0:3, Nymburk – Dobřichovice C 3:0, 3:1, Odolena Voda – Roztoky A 3:2, 3:2.
33. a 34. kolo: Roztoky A – Nymburk 0:3, 0:3, Dobřichovice C – Čelákovice 3:1, 3:0, Ml. Boleslav – Neratovice B 3:0, 3:0, Roztoky B – Dobřichovice B 1:3, 3:2.

 1. Nymburk⋌ 30 26  4  82:19  54
 2. Dobřichovice C ⋌30 21  9  75:39  51
 3. Roztoky B ⋌32 17 15  59:61  49
 4. Ml. Boleslav ⋌30 18 12  68:51  48
 5. Roztoky A⋌ 30 15 15  57:57  45
 6. Čelákovice⋌ 30 14 16  50:59  44
 7. Dobřichovice B ⋌30 12 18  52:64  42
 8. Odolena Voda⋌ 30  7 24  35:74  37
 9. Neratovice B⋌ 30  6 24  25:79  36

Skupina B
31. a 32. kolo:
Zdice B – Slaný 0:3, 0:3, Nučice – Dobříš 3:0, 3:2, Nové Strašecí – Rakovník B 3:1, 0:3, Tuchlovice – Zdice C 3:1, 0:3, Komárov B – Beroun 3:1, 3:0.
33. a 34. kolo: Nové Strašecí – Zdice B 3:0, 3:0, Rakovník B – Komárov B 3:1, 3:0, Beroun – Tuchlovice 0:3, 0:3, Zdice C – Nučice 1:3, 3:1, Dobříš – Slaný 1:3, 3:1.

 1. VK Rakovník B⋌ 34 30  4  97:34   64
 2. Komárov B⋌ 34 27  7  90:36   61
 3. Tuchlovice⋌ 34 26  8  81:37   60
 4. Slaný⋌ 34 21 13  76:56   55
 5. Zdice C⋌ 34 16 18  65:64   50
 6. Beroun ⋌34 15 19  57:63   49
 7. Nové Strašecí ⋌34 13 21  54:73   47
 8. Nučice ⋌34 12 22  51:73   46
 9. Dobříš ⋌34 10 24  47:83   44
10. Zdice B⋌ 34  0 34   3:102  34