Nymburk – Benešov 3:2 a 3:2

Nymburští volejbalisté nastoupili do zápasu s Benešovem v oslabené sestavě, když měli na soupisce pouze sedm hráčů. „Díky neočekávaným zraněním z konce minulého týdne se nás sešlo pouze sedm. Rozhodli jsme se proto nastoupit bez libera, což se nakonec ukázalo jako vítězná taktika, protože se nám v průběhu čtvrtého setu zranil smečař. Po dlouhé době se nám dařil příjem, z čehož pramenil i kvalitní útok,“ uvedl hráč Vojtěch Věchet.
Do druhého zápasu jsme nastoupili pouze v šesti a zdálo se, že nás hosté převálcují, ale opak byl pravdou. Začali sice výborně, poté však znervózněli a v jejich hře se objevovalo čím dál více chyb. Určitě si uvědomovali, že hrají o první místo, ale v některých momentech měli problémy dostat míč na druhou polovinu hřiště,“ řekl dále Věchet.
Oba rozhodující sety jsme zvládli lépe a připsali jsme si cenné výhry,“ dodal Věchet.

Čelákovice – Dobřichovice B 3:1 a 1:3

Volejbalisté Čelákovic si v prvním vyrovnaném zápase poradili s B týmem Dobřichovic, když lépe zvládali koncovky jednotlivých setů. Druhé utkání bylo do stavu 1:1 na sety vyrovnané, ale zbytek zápasu zvládli lépe hosté a připsali si již šestnácté vítězství v sezoně. Čelákovicím patří šestá příčka a na svém kontě mají třicet bodů za osm výher a čtrnáct porážek.