Čelákovice – Všechlapy
3 : 0 a 2 : 1 nedohráno

První zápas byl jasnou záležitostí domácích, kteří vyhráli hladce 3:0.

O mnoho zajímavější byl druhý duel. První set vyhráli hosté, pak Čelákovice srovnaly a třetí set také vyhrály. Poté ovšem Všechlapy odešly z palubovky. „Hosté nebyli spokojeni s rozhodováním,“ uvedl Pavel Truksa, člen domácího týmu.

„Byla to tragédie, neuvěřitelné, bylo to trapné,“ nevymlouval se všechlapský hráč Matěj Lachman. „Jednomu našemu hráči se stále nelíbilo rozhodování, pak jsme se sami rozhádali a nakonec nás zbylo pět, tak jsme museli odejít z palubovky,“ dodal Lachman.

Utkání bude zřejmě kontumováno ve prospěch domácích.

Dobřichovice B – SKP Nymburk
3 : 1 a 1 : 3

Volejbalisté Nymburka dokázali jednou porazit lídra soutěže. V prvním zápase chyběl hostům nahrávač a to se na jejich výkonu a nakonec i na výsledku projevilo. „My druhého nahrávače nemáme a já jsem musel se synem na pohotovost,“ vysvětlil nymburský hráč Vojtěch Věchet.

Ve druhém utkání se hostům dařilo na příjmu a z toho pramenil dobrý útok. Výsledkem toho byly vyhrané první dva sety. Pak sice Nymburk nezvládl koncovku třetí sady, ale v dalším setu se vrátil k dobrému příjmu a vyhrál.

Nyní mají volejbalisté přestávku a až do 17. ledna.

Pořadí: 1. Dobřichovice B 25 bodů, 2. Benešov 24, 3. Tuchlovice 23, 4. Nymburk 22, 5. Kralupy 22, 6. Všechlapy 18, 7. Čelákovice 17, 8. Č. Brod 14.