Kralupy – Čelákovice 3:0 a 3:0

Hosté sice neuhráli ani jeden set, ale zápasy tak jednoznačné nebyly. „Výsledky trochu zkreslují náš výkon,“ řekl Pavel Truksa, člen čelákovické sestavy.

V prvním zápase rozhodovaly koncovky jednotlivých setů, v nichž měli více štěstí domácí. Kralupy byl lepší na bloku, hostům se nedařilo na smeči. „A právě toto bylo rozhodující,“ hlesl Truksa.

Třetí sada druhého utkání už byla jednoznačnou záležitostí domácích, ale do té doby mělo střetnutí podobný průběh jako to první. Zase rozhodovaly koncovky a zase se v nich dařilo více kralupskému mužstvu.

Všechlapy – Dobřichovice B 1:3 a 0:3

Domácí volejbalisté nenašli na první tým tabulky recept a v obou duelech mu podlehli. Mužstva se sice tahala o body, ale koncovky zvládly lépe hostující borci a mohli se radovat z vítězství. „O lepší výsledky v obou střetnutích jsme se připravili sami vlastními chybami,“ uvedl všechlapský hráč Matěj Lachman. „Nebylo to tak jednoznačné, jak hovoří výsledky, ale my jsme se porazili sami. Oba zápasy byly velmi podobné. A to hosté nepřijeli v nejsilnější sestavě,“ řekl Lachman.

Pořadí: 1. Dobřichovice B 22 bodů, 2. Tuchlovice 21, 3. Benešov 20, 4. SKP Nymburk 19, 5. Kralupy 18, 6. Všechlapy 17, 7. Čelákovice 15, 8. Český Brod 12.