Benešov – Nymburk 3:1 a 3:2

V prvním zápase šli hosté po prvním setu do vedení, ale pak se přizpůsobili hře domácí, kteří využívali dlouhé přihrávky a další dva sety Nymburk prohrál. „Už jsme se z té mizérie nedostali,“ uvedl člen nymburského týmu Vojtěch Věchet.

Ve druhém mači prohrávali nymburští volejbalisté 1:2 a ve čtvrté sadě měli domácí už dva mečboly. Ty hosté ještě odvrátili, ovšem tie break se jim vůbec nepovedl a prohráli. „V rozhodující sadě jsme prohrávali 1:6 a s tím už se dá jen těžko něco dělat,“ dodal Věchet.

Dobřichovice B – Čelákovice 3:2 a 3:0

V prvním zápase to byla vyrovnaná partie. Hosté drželi s třetím týmem aktuální tabulky krok a utkání musel rozhodnout až pátý rozhodující set. V něm měli více štěští domácí a dokráčeli k vítezství.

Druhé utkání se stalo jasnou záležitostí domácího týmu, který kraloval ve všech herních činnostech. Čelákovice zaostávaly jak na příjmu, tak ve hře v poli a na výkon z prvního střetnutí nedokázaly navázat.

Pořadí: 1. Benešov 20 bodů, 2. Nymburk 19, 3. Dobřichovice B 18, 4. Tuchlovice 17, 5. Všechlapy 15, 6. Kralupy n. V. 14, 7. Čelákovice 13, 8. Český Brod 10.