SCM ČVS junioři ČR - VK Karbo Benátky nad Jiz. 0 : 3 (21, 19, 17)

Stalo se už pravidlem, že proti soupeři z dolní části tabulky hrají junioři snad bojácněji než proti vysloveným favoritům.V nedělinastoupili doplněni o nahrávače Dvořáka z Budějovic (hrál od začátku v základu) a univerzála Pajmu z ČZU Praha. Ten hrál od poloviny druhého setu. Nic nového se však nekonalo.

Junioři začali sérií nevynucených chyb a zlepšili se až od stavu 8:16. To však už bylo pro srovnání skóre pozdě. Ve zlepšeném výkonu zahájili druhý set, ale po vedení 10:8 opět spadli do chyb.

Ve třetím setu se už neprobrali, přestože trenér hostů Malán poslal postupně na palubovku téměř celou střídačku.

Nejlepší hráči: Svoboda(J), Starý a Dlouhý(B).

Sestavy: junioři: Dvořák (N), Kuliha (U), Svoboda,Kott (S), Kohlmann, Mlčuch (B),
libero Pfeffer, střídali Vaněček a Švasta.

Benátky: Jokl, Dlouhý, Metelka, Steffan, Starý, Michálek, libero Němeček.
Střídali Vampola, Stanke, Rydval a Fijala.

Rozhodčí: Jan Blažek a Vlastimil Kovář.

Příští utkání sehrají junioři v neděli 1.2.2009 s Duklou Liberec, opět ve Sportovním centru od 15 hodin.