V další kategorii 7 - 8 let se na čtvrtém místě umístila Klaudie Kadlecová a Julie Vitoušová byla pátá. Zlatý pohár za sérii umístění v kategorii 9 - 10 let si domů odvezla i Michaela Pospíšilová. „Míša se v závodě umístila na druhém místě, Eliška Točíková skončila na 8. místě, Agáta Novotná na 9. místě a Justýna Fejfarová na 10. místě,“ vyjmenovala pořadí poděbradských závodnic trenérka oddílu Monika Sobotková.

V kategorii 11 - 12 let si bronz za umístění v závodě a také bronzový pohár za sérii závodů TOP TEN odvezla Anna Vaněrková, ve finále cvičila i také Tereza Pospíšilová. „Největší radostí bylo po několika letech druhých míst letošní jasné prvenství pro náš TJ Sokol Poděbrady. Na chvíli jsme klub přejmenovali na Královský Sokol Poděbradský,“ radovala se trenérka.

V sérii závodů poděbradské závodnice získaly 914 bodů. Druhý byl Profi aerobik Mladá Boleslav (786 bodů) a třetí Aerobik klub Hlinsko (714 bodů) . „Je nutno poděkovat nejen závodnicím na tomto soutěžním kole, ale i všem co závodily na kolech předešlých. Moc děkujeme a gratulujeme,“ dodala Monika Sobotková.