Také v rámci tohoto turnaje na konci každého utkání byly zahrávány nájezdy tzv. „shoot –out“, které jsou u dětí velmi oblíbené. Další zajímavým pravidlem, které pořadatelé z klubu Házená Poděbrady pro děti připravili, bylo povinné střídání hráče či hráčky po vstřelené brance, což opět přineslo větší prostor ve hře všem zúčastněným dětem a velice vyrovnané a napínavé zápasy.

V každém utkání se  rozdělovaly vždy tři body, dva body pro vítěze utkání a jeden pro vítěze nájezdů. Na konci turnaje byly, pak vždy tři nejlepší družstva každé kategorie odměněna pohárem a všechny zúčastněné děti obdržely originální medaili Poděbradské školní ligy 2024.

„Druhé jarní kolo 6. ročníku Poděbradské školní ligy miniházené se moc vydařilo. Na všech zúčastněných dětech byl opět vidět velký pokrok ve všech herních dovednostech, jen pro zajímavost v průběhu celého turnaje padlo úcty hodný 385 branek,“ uvedl Tomáš Vejvar, trenér oddílu Házená Poděbrady.

Vítězi v kategorii starších 4. - 5. tříd se stali bez ztráty jediného bodu žáci ZŠ TGM Poděbrady, ale neměli to vůbec lehké, když zejména děti ze ZŠ TGM Poděbrady Žižkov jim byly ve vzájemném duelu více než vyrovnaným soupeřem a skončily celkově na druhém místě. Výsledek tohoto utkání skončil nejtěsnějším rozdílem tedy 5:4 ve prospěch pozdějších vítězů. Vůbec se neztratili žáci ZŠ Václava Havla Poděbrady, kteří i díky 47 vstřeleným brankám získali třetí místo. Těsně o jeden bod na čtvrtém místě v kategorii starších skončili žáci a žákyně ze školy ZŠ Sokoleč, které si turnaj také moc užili a předváděli moc pohledné akce. Na pátém místě turnaj zakončili žáci ZŠ Libice nad Cidlinou, kteří však odehráli se všemi účastníky čtyři velice vyrovnaná utkání.

V kategorii mladších 1. - 3. tříd zvítězily děti z „domácí“ ZŠ TGM Poděbrady Žižkov, když tentokrát se 63 vstřelenými brankami a plným počtem získaných bodů neměly absolutně konkurenci. Na druhé místě se umístili žáci ZŠ Václava Havla Poděbrady, a to i přes prohru družstvem ZŠ Sokoleč, které tak těsně získalo třetí místo. Na čtvrtém místě v kategorii mladších skončily děti ze školy ZŠ TGM Poděbrady, které také na hřišti předvedly mnoho pohledných akcí. Na pátém místě turnaj zakončily žáci ZŠ Libice nad Cidlinou, i těm organizátoři děkují za moc pěkný kolektivní výkon.