V kategorii 8 – 10 let si náramně vedla Julie Vrchotová (8 let bude teprve v srpnu) a tuto nabitou kategorii vyhrála. Z třetího místa postoupila Barunka Dvořáková a z finálové patnáctky postoupila též Nikola Dobrkovská a Beáta Horáková. V kategorii 11 – 13 let se do postupující patnáctky dostala Anna Vitoušová, Tereza Róthová, Betty Hujerová a Sára Štěpánková. V nejstarší kategorii nad 17 let si postup z prvního místo užila Simona Sluťáková.

V ten samý den se konalo Miss Aerobic Tour 2015 v Blansku. Jako úřadující Miss 2014 tam svou sólovou sestavu v rámci Tour předvedla Erika Fenclová. Do Blanska si také odskočila Nela Dobiášová, přivezla si první místo v aerobiku a třetí místo v zumbě.

Další závodnice si zaskočily do Kladna, kde se konalo postupové kolo Master Class . Tři závodnice si zde vybojovaly postup na mistrovství republiky. V kategorii 8 – 10 let ze třetího místa postupuje Patricie Gramanová a z finále Kristýnka Mandousová. V kategorii 11 – 13 let postoupila Aneta Sluťáková.
„Zatím máme tedy dvanáct závodnic na mistrovství republiky a věříme, že i z dalších kol jich několik přibude," uvedla trenérka oddílu Monika Sobotková.

Výlet do Šumperka si udělali Mandousovi a Fenclovi. Oběma rodinám se výlet vydařil. Erika Fenclová si přivezla vítězství v kategorii kadet. Kristýnka Mandousová si přivezla zlatou korunku MINI MISS a postoupila do finále v této kategorii. „Budeme mít tedy želízko v ohni do květnového finále a věříme, že v této kategorii přivezeme vítězství opět do Poděbrad," dodala Sobotková.