Nutno poznamenat, že to Dymokurští neměli vůbec lehké, když zejména děti ze ZŠ VH Poděbrady jim byli více než vyrovnaným soupeřem a skončily celkově na druhém místě. Vůbec se neztratili žáci ZŠ TGM Poděbrady, kteří byli pouze malý kousek od zisku druhého místa, když v posledním utkání právě s rivaly ze ZŠ VH Poděbrady prohráli pouze o jeden gól.

Čtvrté místo v kategorii starších získaly děti ze školy Jedna Radost, které si turnaj také moc užily.

V kategorii mladších 1. – 3. tříd neměly konkurenci děti ze ZŠ Libice nad Cidlinou a s přehledem získali pohár za první místo. Druhou příčku vybojovali děti ze ZŠ TGM Poděbrady a třetí ZŠ Václava Havla Poděbrady.

Mimo soutěž se turnaje v kategorii mladších zúčastnilo družstvo nově založeného klubu Házená Poděbrady a vůbec se neztratilo, když zaznamenalo celkem dvě vítězství.

„Závěrečného předávání pohárů, medailí a cen se zúčastnili místostarosta města Poděbrady pan Roman Schulz a zástupce ředitelky ZŠ TGM Poděbrady pan Vlastislav Sýkora, kteří velmi ocenili zápal a zaujetí všech dětí do sportu,“ uvedl Tomáš Vejvar z oddílu Házená Poděbrady.

Nábor

Nábor dětí do kategorii přípravek a minižáků spolku Házená Poděbrady probíhá vždy v úterý a čtvrtek od 15.45 hodin v areálu venkovního hřiště ZŠ TGM Poděbrady. Další informace o nově založeném spolku můžete získat na internetových stránkách https://hazena-podebrady.estranky.cz/ nebo na facebooku spolku