Ozdobou byla účast reprezentantů. Mezi nejúspěšnější se zařadil olympijský vítěz Miroslav Varga, který zvítězil ve střelbě z libovolné malorážky 60 ran vleže nástřelem 596 bodů. Olympionik Václav Haman zvítězil v třípolohovém standartu nástřelem 584 bodů.

Neztratili se ani domácí. V kategorii žen obsadila v disciplíně sportovní malorážka 60 ran vleže Daniela Kožuriková první místo nástřelem 590. Ve sportovní malorážce 3 x 20 obsadila druhé místo Anna Rýglová nástřelem 555 bodů. Dobře si vedli i Zdeněk Čadek, Patrik Fejfar, Zuzana Hliněná, Michal Navrátil, a Daniel Vondráček.

„Soutěž byla zároveň jednou z posledních prověrek před Mistrovstvím republiky ve sportovní střelbě v kulových disciplínách 2015, které se konalo jako již tradičně na střelnici Armádního střeleckého areálu v Plzni Lobzích," uvedl Vlastimil Smíšek z poděbradského klubu. Poděbrady reprezentovalo osm střelců ve střelbě na 50 metrů ze sportovní a libovolné malorážky. Nejlépe se dařilo Anně Rýglové, která osobním rekordem a výsledkem 592 bodů obsadila bronzovou příčku. Dařilo se také družstvu žen, které ve složení Marie Jechová, Daniela Kožuriková a Anna Rýglová v disciplíně sportovní malorážka 3 x 20 obsadilo třetí místo. Jen těsně za medailovou pozicí se umístil po finálovém rozstřelu Zdeněk Čadek, který nastřílel v základním závodě v libovolné malorážce 60 ran vleže 618,6 bodů. Vedlo se i dorostenci Michalu Navrátilovi, který se probojoval do první třetiny startovního pole. Jaroslav Doležal, Patrik Fejfar a Daniel Vondráček zůstali svými výsledky za očekáváním.