Na dvou kurtech probíhaly boje ve dvou skupinách po šesti týmech, z nichž čtyři nejlepší z každé skupiny následně postoupily do čtvrtfinále.
Tam už se utkaly vyřazovacím systémem do doby než byl znám vítěz. Tím se stalo domácí mužstvo „Pivní bříška“, které nenašlo přemožitele ani v jednom z osmi zápasů, jenž během dne odehrálo a ve finále přehrálo i vítěze druhé skupiny, tým Masters.

Na závěr turnaj bylo vyhlášeno a oceněno osm nejlepších mužstev. Nejmladším hráčem turnaje byl vyhlášen devítiletý Jan Novák z týmu Nováci.
Konečné pořadí: 1. Pivní bříška (Krejčík, Prokeš, Tuzar), 2. Masters (Micka, Škrabal, Svatuška), 3. Čurini (Horvát M., Brt, Šnajdr), 4. Za Barákem (Cabrnoch, Hanke, Souček), 5. - 8. místo: Co chceme, 3H, Janatovi, Litoláci.

Pořadatelé děkují všem zúčastněným týmům za kvalitní sportovní výkony a korektní vystupování a věří, že se vrátí na další ročník, který by se měl konat ve stejném termínu.

Zároveň zvou všechny příznivce tohoto sportu na další turnaj, tentokrát na turnaj registrovaných trojic, který se uskuteční na stratovských antukových kurtech v sobotu 9.7.2011 od 9 hodin pod názvem „Stratovské sako“. Turnaje se mohou zúčastnit i neregistrovaní.